Tüm Kategoriler

E-mail:[email protected]

EN

Neden biz

Buradasınız : Ana Sayfa>Neden biz

Mükemmel ekip, bir grup mekanik meraklısı


Binbao makine ekibinin burada çalışanı yok, yalnızca makine tutkunları var. Kurucu, makine aşkıyla yüksek maaşlı yatırım bankasından ayrıldı ve rulo malzeme dilme makinelerinin araştırma, geliştirme ve üretimine başladı. Binbao Machinery, on yılı aşkın bir süredir geliştirdikten sonra, Çin'de yüksek kaliteli rulo malzeme kesme ve işleme ekipmanlarının en tanınmış üreticisi haline geldi.


Satış ve Pazarlama Ekibi:

Profesyonel bir satış ekibi, üretim ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru modeli kolayca bulmanıza yardımcı olabilir. Kağıt, film, dokunmamış kumaşlar ve diğer malzemelerin işlenmesiyle ilgili çok fazla bilgi biriktirdiler ve müşterilerin gerçek ihtiyaçlarına göre makul önerilerde bulundular. İyi derecede İngilizce bilgisi, uluslararası ticarette iletişimi daha net ve daha kolay hale getirir.

Satış Ekibi 1Satış Ekibi 2
Satış Ekibi 1Satış Ekibi 2
WeChat Image_202306281257523Satış Ekibi 4
Satış Ekibi 3Satış Ekibi 4
WeChat Image_202306281257524Satış Ekibi 6
Satış Ekibi 5Satış Ekibi 6


Satış Sonrası ve Devreye Alma Ekibi:

Ayak izleri tüm dünyada olmuştur ve müşteriler için çok sayıda operatörü eğitmişlerdir. Rulo malzeme işleme ekipmanının kurulumunu, çalışmasını ve hata ayıklamasını onlardan daha iyi kimse bilemez.

Satış Sonrası Ekibi 1WeChat Image_202306281257522
Satış Sonrası Ekibi 1Satış Sonrası Ekibi 2
Satış Sonrası Ekibi 3Satış Sonrası Ekibi 4
Satış Sonrası Ekibi 3Satış Sonrası Ekibi 4
Satış Sonrası Ekibi 53f4892970a91e70972c83d77727592a
Satış Sonrası Ekibi 5Satış Sonrası Ekibi 6


Tasarım ve Ar-Ge Ekibi:

Baş mekanik tasarımcımız, Çin'de tanınmış bir üniversitede makine mühendisliği bölümünden mezun olduğundan beri ambalaj ve baskı makineleri endüstrisinde çalışmaktadır. Onun liderliğindeki tasarım ekibi, makine mekanizmasını sürekli olarak optimize eder, çalışma hızını iyileştirir ve güvenlik korumasını geliştirir. Aynı zamanda, çeşitli özelleştirilmiş ihtiyaçları karşılamak için müşterilerinin ihtiyaçlarını dikkatle dinler ve onlara makul çözümler sunarlar.

Tasarım 1Tasarım 2
Tasarım 1Tasarım 2
Ekipman ve İşleme Teknolojisi


Yüksek hızlı ağ şekilli malzeme dönüştürme ekipmanı üreticisi olarak Binbao Machinery Co., Ltd., istikrarlı performansa ve uzun ömürlü dayanıklılığa sahip yüksek kaliteli makineler üretmek için her yıl daha sofistike işleme ekipmanlarını ve test cihazlarını günceller. yüksek standartlarımızı karşılayan makineler üretebilmemiz için makinedeki her parçanın hassasiyetini sağlar.


Cnc makinesi:

CNC (bilgisayarlı sayısal merkez) işleme merkezleri bilgisayar programlaması ile kontrol edilir. Sıradan işleme makineleriyle karşılaştırıldığında, daha yüksek işleme hassasiyetine sahiptir ve karmaşık şekillere sahip makine parçalarına çok koordinatlı bağlantı gerçekleştirebilir. Son 8 yılda arka arkaya 10 adet yüksek hassasiyetli CNC işleme merkezi satın alarak yeniledik.

CNC 1CNC 2
CNC 1CNC 2
CNC 3CNC 4
CNC 3CNC 4


Denge Test Cihazı:

İster rulo açma makinesinde ister dilme sarma makinesinde olsun, rulolar, muz silindirleri, alüminyum kılavuz silindirleri, kauçuk silindirler vb. gibi makinelerimizin çok önemli parçalarıdır. Yüksek hızlı makine çalışması sürecinde, bunların dinamik denge performansı silindirler standartlara uygun değilse, silindirlerin doğrusal burulma dönüşü dalgaları üretmesine neden olurlar. Bu merdanelerin hasar görmesine yol açar ve ayrıca aşırı yorulmaya ve rulmanların hasar görmesine neden olur. Bu nedenle tüm merdanelerin dinamik balansını kontrol edip dinamik balansı ayarlıyoruz.

Denge test makinesi 1Denge test makinesi 2
Denge test makinesi 1Denge test makinesi 2
Denge test makinesi 3Dilme Makinesi Silindirleri 4 Testini Tamamlayın
Denge test makinesi 3Dilme Makinesi Silindirlerini Test Etmeyi Bitir


Parçaların Yüzey İşlemleri:

Mekanik parçaların yüzey performansını iyileştirmek için, parçaların yüzey sertliğini, korozyon direncini ve diğer özellikleri artırmak için genellikle galvaniz, krom kaplama ve diğer yüzey işlemlerini yapıyoruz.

galvanizli镀铬


Yüzey işleme


Plastik Püskürtme İşlemi:

Makinelerimizin tüm duvar panelleri ve kapakları çevre dostu plastik püskürtmedir. Sıradan sprey boyama işlemiyle karşılaştırıldığında, plastik püskürtme işleminin metal yüzeyi aynı zamanda daha yüksek yapışma, alev geciktirici, daha dayanıklı ve daha güzeldir. Aynı zamanda, yalnızca makinenin yüzeyini iyileştirmekle kalmayıp aynı zamanda küresel evimizi de koruyan yüksek kaliteli çevre koruma malzemeleri seçiyoruz.
Kendi Geliştirdiğimiz Kontrol Sistemi


Yedi yıl önce kendi makine kontrol sistemi geliştirme ekibimizi oluşturmaya başladık. O zamanlar bu imkansız kabul ediliyordu. Geliştirme süreci sancılı ve zorluydu, ancak kendi geliştirdiği kontrol sistemi, Hamabo Machinery'nin temel varlığı ve rekabet gücü haline geldi. Üçüncü taraf hizmet sağlayıcılar tarafından sağlanan sistemlerin bireysel ihtiyaçlarımızı karşılayamayacağını ve müşterilerimize zamanında ve istikrarlı sistem bakımı sağlayamadıklarını fark ettik.


Sistem kontrolü açısından aşağıdaki avantajlara sahibiz.

1. Kolay bakım ve sorun bulma için uzaktan izleme

2. Çeşitli özelleştirilmiş müşteri ihtiyaçlarını karşılayın, sistem mühendislerimiz özel işlevler için kontrol programları yazabilir.

3. Kararlı satış sonrası servis. Kontrol sisteminin tüm fikri mülkiyet haklarına sahip olduğumuz için, müşterilerimizin makineleri için kontrol sisteminin ömür boyu servisini sağlayabiliriz. Örneğin, revizyon, yükseltme vb.

4. Malzemelerin özellikleri hakkında büyük miktarda veri topladık, bu da gerilim kontrolümüzü farklı malzeme türleri, farklı kalınlıklar ve farklı özellikler için çok iyi kılıyor.

0.10.2
0.40.3
En İyi Cevap: Müşteriden Geri Bildirim


ALMANYA MÜŞTERİ FABRİKASINDA ÖTV

ALMANYA MÜŞTERİ FABRİKASINDA ÖTV

İRAN'DA ÖTV

İRAN'DA ÖTV

WeChat Image_20230318151050

AVRUPA'DA SLD

SLA SLİTER SARICI

SLA SLİTER SARICI

ENDONEZYA'DA SLB

ENDONEZYA'DA SLB

SLB MODELİ

SLB MODELİ

SLB DEĞİRME MAKİNESİ

SLB DEĞİRME MAKİNESİ

PAKİSTAN'DA SLD

PAKİSTAN'DA SLD

SLD MODELİ

SLD MODELİ

WeChat Image_20230505080702

PAKİSTAN'DA SLA

SLB

SLB

SLD

SLD

->

Sıcak kategoriler