Tüm Kategoriler

E-mail:[email protected]

EN

Buradasınız : Ana Sayfa>Ürünler>Plastik film dilme makinesi

Bize ulaşın

Mobil: 86 18858786298

E-posta: [email protected]

Naber :86 18858786298

Add : Wanquan Makine Sanayi Parkı B17-8, Wanquan Kasabası, Pingyang İlçesi, Wenzhou Şehri, Zhejiang Eyaleti

Taret Eğme Sarma Makinesi

SLC serisi dilme sarma makinesi, otomatik paketleme makinesine, kese şekillendirme makinesine beslenebilen büyük genişlikteki rulodan dar genişlikteki rulolara kadar esnek ambalaj malzemelerini kesmeye adamıştır. Lamine folyo, plastik film (bopp opp pet pe pvc), kağıt rulolar, etiket etiket kağıdı ve benzeri rulo malzemelerin mükemmel dilme sarma performansına sahiptir.

  • Açıklama
  • Parametre
  • uygulanabilir
  • Sorular

SLC serisi model dilme sarma makinesi, esnek ambalaj endüstrisi için ambalaj malzemesi rulolarını dönüştürmek için tasarlanmıştır. Plastik ambalaj malzemesi rulo üreticisi fabrikalarda rotogravür baskı makinesi ve solventsiz laminasyon makinesi ile hep aynı anda karşımıza çıkıyor. Uluslararası marka elektrik kontrol parçaları ve makul mekanik yapı ile donatılmıştır.

Özelliği:
1. SLC serisi kesici sarma makinesi istikrarlı çalışma hızı dakikada 500 ila 600 metredir.
2.Siemens PLC, makineyi çalıştıran sistemi kontrol eder.
3.Makinede kurulu toplam dört set servo motor. Servo motor tarafından kontrol edilen, gevşetme ünitesi gerilimi bağımsız. İki geri sarma mili ayrıca daha iyi geri sarma gerginlik kontrollerini sağlayan ve daha iyi geri sarma ruloları kalitesine ulaşan iki bağımsız servo motor tarafından çalıştırılır.
4. Ana rulo yükleme sistemi, pnömatik şaftsız aynaları benimser. Boşaltma sistemi, bitmiş malzeme rulolarını tarete boşaltmak için itici cihaza sahiptir. Makineyi sadece bir kişi tarafından çalıştırmak kolaydır.
5. Makine, çeşitli malzeme ruloları için iki tip dilme ünitesine, jilet bıçağına ve daire bıçağına sahiptir. Onlar isteğe bağlıdır. Ayrıca her ikisini de tek bir makinede bulundurabilirsiniz.
6. Makine geri sarma mili, daha iyi geri sarma gerilimi kontrol performansına sahip çok fonksiyonlu ve yüksek hassasiyetli pnömatik sürtünme milini benimser.
7. Ekleme masası ile donatılmıştır. Operatör malzeme ağını bağlamak için uygun olabilir.

细节-1细节-2
Tayvan Markasına Göre Web Guider ControllerWeb Kenarı ve Baskı Hattı Dedektörü Sensörü
细节-3细节-4
Servo Motorlu Pnömatik ÇözücüBirleştirici Tablosu
细节-5细节-6
Otomatik Boşaltma İticiPnömatik Sürtünme Sarma Mili
细节-7细节-8
Kulede Bitmiş RulolarOluk Silindir ve Jiletli Dilme Bıçakları


Dilme için kullanılan SLC dilme ve sarma makineleri hangi malzemelerdir?


SLC model dilme sarma makinası Binbao makinaları tarafından tasarlanmıştır. Esas olarak PET, OPP, CPP, PE, PS, PVC, BOPP, lamine film malzemesi, kendinden yapışkanlı etiket ve benzeri gibi esnek ambalaj endüstrisinde baskılı, lamine plastik film rulolarını özel genişlik rulolarına dönüştürmek için kullanılır. Bu plastik film veya lamine film ruloları, çeşitli tip etiket veya ambalaj şeker, tuz, çay, mendil, süt tozu, tıbbi, gıda, şeker paketleme, şişe su etiketi için PVC shrink etiket filmi, içecek şişesi etiketi, BOPP lamine yapmak için yaygın olarak kullanılır. yiyecek torbası için film rulosu.

插图-1Plastik Snack Ambalaj Film RulolarıPatates Cipsi Paketleme için 插图-2 PET Plastik Film Rulo
Plastik Snack Ambalaj Film Ruloları Patates Cipsi Paketleme için PET Plastik Film Rulo
插图-3 Su Şişesi Etiket Film Rulosu插图-4 Gıda Torbası İçin Lamine BOPP Film Ruloları
 Su Şişesi Etiket Film Rulosu Gıda Torbası İçin Lamine BOPP Film RulolarıSLC model film rulo dilme ve sarma makinasının kağıt jumbo dilme ve sarma makinasına göre farkları ve avantajları nelerdir?


SLC serisi modeli BOPP,PVC,PET,OPP,PE,lamine film ve folyo malzeme rulolarının özelliklerine göre film esnek ambalaj ve etiket sektörü için özel olarak geliştirilmiştir.Filmler kağıt rulolardan daha incedir. Aynı çaptaki rulo için film rulosunun uzunluğu kağıt rulonun uzunluğundan çok daha uzundur. Dilme hızını artırmak için SLC model dilme sarıcının hızı dakikada 600 metreye kadar çıkabilmektedir. sistem farklıdır. SLC serisi model makine, malzemeyi kesmek için jilet düz bıçağı benimser, ancak kağıt rulosu dilme sarma makinesi yuvarlak bıçağı benimser. Geri sarma milleri farklıdır. Plastik film ruloları, kayan bilyeler ile sürtünme miline sarılmalıdır. Bu tip şaft, geri sarma rulolarının gerginliğini daha iyi ve ayrı ayrı kontrol edebilir. Esnek ambalaj endüstrisinde, bu film ruloları normalde logo ve desenlerle basılır. Böylece SLC serisi model makine, fotosel sensörlü web yönlendirme sistemini benimser. Bu hususlara ek olarak, SLC model dilme ve geri sarma makinesinin merdanelerinin konumu, besleme yolunun açısı, kağıt rulo dilme makinesininkilerle karşılaştırıldığında çok farklıdır.

插图-5 Düz Tıraş BıçağıDüz Tıraş Bıçağı

插图-6 Web Rehberi İçin Fotoselli Sensör插图-7 Geri Sarma için Sürtünme Mili
Web Rehberi İçin Fotosel SensörüGeri Sarma için Sürtünme Milidiferansiyel sürtünme mili nedir? Diferansiyel sürtünme mili neden geri sarma kalitesini sağlayabilir?


Folyoları, laminatları, plastikleri ve diğer malzemeleri geri sararken malzeme kalınlığı ve sarma gerilimindeki farklılıklar sıklıkla ortaya çıkar. Aynı geri sarma milinde daha küçük ruloları geri sararken, bu varyasyonlar farklı uzunluklara ve gerilime neden olabilir. Sadece birkaç dönüşten sonra, bazı küçük ruloların merkezi çok sıkı olabilirken diğerleri daha gevşek olabilir ve bu da son ürünün kalitesini kabul edilemez hale getirir.
Diferansiyel Geri Sarma Sürtünme Mili, sarma işlemi boyunca tüm rulolarda uygun gerilimi koruyarak bu sorunların üstesinden gelir. Bu, ağ malzemesinin sarkmamasını, gerilmemesini veya yırtılmamasını ve ruloların eşit şekilde sarılmasını sağlar. Sabit “kayma diferansiyel” işlevini gerçekleştirmek için merkez milin Diferansiyel Sürtünme Halkalarından daha yüksek bir hızda dönmesi gerekir. Tüm maçaların sürekli kayması gerekir, ancak bazıları aynı gerilimi korumak için diğerlerinden daha fazla kayar. Kayma ve ağ geriliminin kontrolü, merkez şafta gelen hava beslemesi değiştirilerek elde edilir, bu nedenle ideal olarak 20 ila 60 psi (1 – 4 Bar) arasında sabit bir hava kaynağının mevcut olması gerekir. Sarma işlemi sırasında rulo boyutu arttıkça, aynı aşırı hız oranını korumak için Diferansiyel Milin hızının düşürülmesi gerekir.
Sürtünme Halkaları, 50mm Çaptan 400mm Çap'a kadar çok çeşitli çaplarda mevcuttur. Sürtünme Halkalarının İç çapı, halihazırda kullandığınız şaftın çapına bağlıdır ve çoğu durumda mevcut şaftınıza uygun halkaları tedarik edebiliriz.

插图-8 Sürtünme Halkaları插图-9 Diferansiyel Sürtünme Mili Yapısı
 Sürtünme Halkaları Diferansiyel Sürtünme Mili Yapısı


Dairesel bıçaklı bir bıçakla hangi malzeme kesilir? Jilet bıçağı ile hangi malzeme kesilir?


Ne tür bir dilme bıçağının kullanılacağı malzemenin kalınlığına bağlıdır. Malzeme folyo, lamine plastik film, 20 mikrondan daha az kalınlığa sahip baskılı esnek film ise, normalde tıraş bıçağını dilme bıçağı olarak kullanırız. Dairesel bıçak bıçağı lamine kağıdı, genel kağıdı, kaplama kağıdını, kendinden yapışkanlı etiketi kesmek için kullanılır. kağıt ve benzeri malzeme.


SLC serisi dilme sarma makinesinde kaç motor var?


Model makinede dört adet motor bulunmaktadır. İki şaftı ayrı ayrı sarmak için kullanılan iki motor. Web malzemesi beslemesi bir motor tarafından sürülür. Dördüncü motor, ana rulo gevşeme gerilimini kontrol eder.

插图-10 Sarıcı İçin Motor插图-11 Frekans İnverterleri
 Unwinder için MotorFrekans İnvertörleri


Geri sarma millerinden bitmiş rulolar nasıl boşaltılır?


Bu sürtünme halkaları millerde ayrı ayrı yuvarlanabildiğinden, bitmiş ruloların boşaltılması zordur. Operatörlerin iş gücünden tasarruf etmek için SLC model makinede bir itici tasarladık. Biten ruloları otomatik olarak rafa itebilir. Operatörler, makine çalışırken rafta bitmiş ruloyu paketleyebilir.

插图-12 Boşaltma İtici插图-13 Rafta Bitmiş Rulolar
Boşaltma İtici
Rafta Bitmiş Rulolar


SLC model makinede ekleme ekipmanı var mı?


Evet, var. Ekleme ekipmanı iki çubuk ve bir platform içerir. Çubuklar, platformdaki ağ malzemesini kıstırmak için silindir tarafından kontrol edilir, ardından operatörler makinedeki ağ malzemesiyle yeni ruloyu kolayca bağlayabilir.

插图-14 Birleştirme Ekipmanı插图-15 Ekleme Platformu
 Ekleme Ekipmanları Ekleme Platformu


SLC model makine, ayar sayaçlarını geri sarmayı bitirdiğinde otomatik olarak durabilir mi?


Akıllı program sistemi ile Siemens PLC tarafından kontrol edilen SLC model makine. Makine, geri sarma sayaçlarını otomatik olarak sayabilir ve dokunmatik ekrandaki ayar sayaçlarına göre durabilir.

插图-16 İnsan Makine Etkileşimi Dokunmatik Ekranİnsan Makine Etkileşimi Dokunmatik Ekran


SLC modeli hangi tip web yönlendirici sensörünü kullanır?


Malzeme özelliğinize bağlıdır. Malzeme basılı film ise, sensörün kenar ve baskı çizgisini algılayabilen CCD fotosel sensörünü benimsemesini öneririz. Şeffaf film malzemesi kızılötesi sensörü kullanmalıdır. Ultrasonik sensör, boş kağıt, folyo, lamine malzeme ve benzeri gibi diğer malzemeler için kullanılabilir.

插图-17 Web Yönlendirici Sensörü插图-18 Web Yönlendirici Kontrol Paneli
Web Rehberi Sensörü
Web Rehberi Kontrol Paneli

Model adı

SLC serisi

Anne Rulo Genişliği (Max)

1300-1800mm

Anne Rulo Çapı (Max)

800 mm (1000 mm, 1400 mm isteğe bağlı)

Anne Rulo Ağırlık Kapasitesi

1000kg

Sarma Ruloları Çapı (Max)

600mm

Sarma Ruloları Genişliği (Min)

30mm

Çekirdek boyutu

3/6 inç (mevcut özelleştirmek)

Kalınlık Aralığı

12-150 mikron

kesme Doğruluk

± 0.2mm

hız

600m / dakika

Durum-1: Şişe Suyu ve İçecek Etiketi Stok Ruloları
Birçok tüketici ürünü, şişelenmiş su ve çeşitli içecekler gibi film etiketleri gerektirir. Film etiketlerinin üretimi, film üfleme makineleri, baskı makineleri, laminasyon makineleri, dilme makineleri ve diğer ekipmanları gerektirir. Film etiketi üreticisinin, basılı film rulosunu müşterinin istediği genişlikte kesmesi gerekir.

Durum-2: Kendinden Yapışkanlı Kağıt Etiket Stok Ruloları,Sticker Etiket Ruloları
Kendinden yapışkanlı etiketler, kırmızı şarap etiketleri, süpermarket fiyat etiketleri, cilt bakım etiketleri vb. gibi hayatımızda yaygın olarak kullanılmaktadır. Kendinden yapışkanlı kaplama makinesinin genişliği genellikle 900 mm'yi aşıyor. Bu nedenle, kendinden yapışkanlı üretici, büyük ruloları küçük rulolar halinde kesmek zorundadır. Kendinden yapışkanlı etiketler için genişlik kalıp kesme makinesi ve baskı makinesi 500 mm'yi geçmediğinden. Bu nedenle, kağıt rulodan küçük rulolara dilme sarma makinesi, genişlik rulolarını özelleştirmek için jumbo ruloyu dönüştürmek için kullanılır.

Durum-3: Gıda ve Tıbbi Kese Yapımı İçin Lamine Film Ruloları
Sızdırmazlık ve koruma etkisini iyileştirmek için birçok gıda ve ilaç ambalaj poşeti, alüminyum folyo ve film kompozit malzemeler ve kağıt ve film kompozit malzemeler gibi kompozit malzemeler kullanır. Kompozit malzemelerin performansı daha iyi olacaktır. Bununla birlikte, kompozit malzemeler genellikle eşit olmayan kalınlığa sahiptir. Bu nedenle, kompozit esnek ambalaj malzemeleri, hammadde rulolarını kesmek için kayma halkaları sürtünme mili dilme makinesini kullanacaktır.

Maç 1-1
Maç 1-2

Maç 2-1

Maç 2-2
Maç 3-1
Maç 3-2
Maç 3-3

1.Makineniz ne kadar minimum genişlikte rulo kesebilir ve sarabilir?
Cevap: Seri makine minimum 20mm genişliğinde rulolar yapabilir

2. Kendinden yapışkanlı kağıt ve silikon kaplı gıda ambalaj kağıdı için astar kağıdı üreticisiyiz. Malzeme çok kaygandır ve dar genişlikteki rulolara sarılması zordur. Sorunu nasıl çözersiniz?
Cevap: Birçok benzer malzeme üreticisi müşteriye çözümler sağladık. Makinamızın makul yapısı ve kontrol sistemi malzemenin kaymasını engelleyebilmektedir.

3.Kağıt rulolarımız esnek baskı makinesi tarafından basılmaktadır. Makinenizin web yönlendiricisi, kenardaki baskı işaret çizgisini tespit edip kenarı kırpabilir mi?
Cevap: Evet, baskı hattını algılamak için kameralı CCD tipi sensör kullanabiliriz. Ayrıca, makinemiz atık kenarını kırpabilir ve makineden dışarı üfleyebilir.

4.Avrupa'da baskı ve ambalaj malzemeleri ve ekipmanları tedarikçisiyim. Model makine için CE belgeniz var mı?
Cevap: Tüm dilme makinesi modellerimiz SGS sertifikalı CE'ye sahiptir.

5. Sarma millerinde hangi tip sürtünme halkaları kullanıyorsunuz?
Cevap: Çeşitli malzemeler için farklı tipte sürtünme halkaları kullanacağız. Bu, malzeme özelliklerine bağlıdır.

6. Makine bu bitirme rulolarını nasıl boşaltır?
Cevap: İki tip boşaltma yolumuz var. Bir model makine, ruloları manuel olarak boşaltmalıdır. Diğer bir modelde otomatik boşaltma sistemi vardır, sistem elektrikli hareketli kol ile bitirme rulolarını millerden dışarı itebilir.

7. Ürünlerimizin işlenmesi için bazı gereksinimlerim var mı? Bana yardımcı olabilir misiniz?
Cevap: Gereksinimleri özelleştirmek için çözümler sunmak için profesyonel bir tasarımcı ekibimiz var. Bizimle iletişime geçmekten ve yeni fikirlerinizi tartışmaktan memnuniyet duyarız.

Bize ulaşın

Sıcak kategoriler