Tüm Kategoriler

E-mail:[email protected]

EN

Buradasınız : Ana Sayfa>Ürünler>Kağıt dilme makinesi

Bize ulaşın

Mobil: 86 18858786298

E-posta: [email protected]

Naber :86 18858786298

Add : Wanquan Makine Sanayi Parkı B17-8, Wanquan Kasabası, Pingyang İlçesi, Wenzhou Şehri, Zhejiang Eyaleti

BINBAO SLA-Serisi Kağıt Jumbo Rulodan Dar Rulolara Dilme Sarma Makinesi

Yüksek hız, kararlı çalışma, otomatik gerilim kontrolü, akıllı PLC kontrol sistemi, kolay kullanım, SGS tarafından CE sertifikalı
SLA serisi dilme sarma makinesi, rulo besleme üretim makinesi gereksinimlerine ulaşmak için kağıt jumbo ruloyu çeşitli genişlikteki küçük rulolara kesmek için bir fikir ekipmanıdır. Sadece genel kağıt rulosunu kesmekle kalmaz, aynı zamanda baskı ve ambalaj ürünleri imalatı için lamine ve kaplamalı kağıt rulo malzemeleri üzerinde de çalışır.

  • Açıklama
  • Parametre
  • uygulanabilir
  • Müşteri Fabrika Turu
  • Sorular

Yüksek hız, kararlı çalışma, otomatik gerilim kontrolü, akıllı PLC kontrol sistemi, kolay kullanım, SGS tarafından CE sertifikalı
SLA serisi dilme sarma makinesi, rulo besleme üretim makinesi gereksinimlerine ulaşmak için kağıt jumbo ruloyu çeşitli genişlikteki küçük rulolara kesmek için bir fikir ekipmanıdır. Sadece genel kağıt rulosunu kesmekle kalmaz, aynı zamanda baskı ve ambalaj ürünleri imalatı için lamine ve kaplamalı kağıt rulo malzemeleri üzerinde de çalışır.


插图-1 副本插图-2 副本
Siemens PCL Kontrol Sistemi:Üst düzey akıllı ve otomatik kontrol sistemi, makinenin kolay çalışmasını ve istikrarlı çalışmasını sağlar. Otomatik gerilim kontrolü ve otomatik durdurma işlevi, makine üretkenlik kapasitesini artırır. HMI dokunmatik ekranda kolayca çalıştırılabilir.
Elektrik Kontrol Kabini: Elektrik kontrol bileşenleri tanınmış markalardan seçilmiştir. Kontrol devresi düzeni, bakım ve ayar için uygun olan basit ve anlaşılırdır.
插图-3 副本插图-4 副本
Üç Servo Motor: Servo motorlar, 20-400gsm kağıt ruloları güçlü güç ve yüksek hızda kesme ile geri sarma millerini ve tüm tahrik silindirlerini çalıştırır. Servo motor, sabit hız sağlamak için frekans dönüştürücü tarafından kontrol edilirSKD-11 Dilme Bıçakları: SKD-11, yüksek karbon ve yüksek krom alaşımından yapılmış bir takım çeliğidir. Yüksek sıcaklıkta su verme ve ince öğütmeden sonra bu çelik keskinliğe, güçlü tokluğa ve yüksek sıcaklıkta yorulma direncine sahiptir. Bu çelikten yapılmış yuvarlak bıçaklı dilme bıçakları çok keskindir, dayanıklıdır, boyut olarak stabildir ve kesme hassasiyeti yüksektir.
插图-5 副本Web Yönlendirici Sensörü 副本
Dilme Yüzeyi:Geri sarma milleri çıkış gerilimi sabit olduğundan, bu nedenle dilme ve geri sarma rulolarının yüzeyi çok düz ve pürüzsüzdür, bu bitiş ruloları sıkı ve serttir. Dilme hassasiyeti ± 0.2 mm'ye ulaşabilir
Web Kenarı Kontrolü: Makine, kağıt ağ kenarını otomatik olarak algılayabilen ve konumu düzeltmeye ayarlayabilen yüksek hassasiyetli kağıt ağ kenar kontrol sistemini benimser. Dedektör sensörleri isteğe bağlıdır, yalnızca web kenarını algılamakla kalmaz, aynı zamanda kağıt ağdaki baskı çizgisini de algılayabilir.

Neden Binbao Machine SLA serisi kağıt jumbo rulo dilme sarma makinesini seçmelisiniz?


Binbao makineleri, kağıt dilme sarma makinesi, kağıt rulodan yaprak kesme makinesine profesyonel bir üreticisidir. Biz sadece bu iki makineyi farklı malzeme dönüştürme için çeşitli işlevlere sahip üretmeye odaklanıyoruz. Çeşitli malzemeleri dönüştürme konusunda daha zengin deneyime sahibiz ve size en iyi çözümü sunuyoruz. Binbao makinesindeki tüm satış ve teknik mühendisler, Çin'deki ünlü üniversiteden mezun olmuştur. Profesyonel teknik bilgi ve İngilizce iletişim becerisi, en iyi danışmanı ve satış sonrası hizmeti verebilmemizi sağlar. Dilme makinesinde özel işleme işlevine ihtiyacınız varsa, mühendis ekiplerimiz, gerçek üretim taleplerinize göre makineyi size özelleştirmek için destek sağlayabilir.

插图 -1插图 -2
 Hindistan'da SLA-1800 Dilme Sarma MakinesiRusya'da SLA-1600 Dilme Sarma Makinesi

 Şili Müşteri Sitesinde Binbao SLA-1600 Model Makinesi


Kağıt dilme sarma makinası nedir? Makineden ne gibi faydalar elde edebilirsiniz?


Dilme makinesi, büyük bir rulo kağıt, film, dokuma olmayan kumaş, alüminyum folyo, mika bant ve diğer ince malzemeleri farklı genişliklerde küçük rulolar halinde kesen bir baskı öncesi ve baskı sonrası ekipmanıdır. Kağıt yapım endüstrisinde ve kağıt ambalaj ürünleri üreten fabrikalarda sıklıkla kullanılır. Kağıt ruloları işleyen ve dönüştüren şirketler için, yüksek hızlı ve çok işlevli kağıt dilme makinemiz, üretim kapasitesini ve verimliliğini önemli ölçüde artırmalarına yardımcı olabilir. Model kağıt dilme makinesi 20-500gsm kağıt rulolar ve minimum 30mm genişliğinde küçük rulolar yapabilmektedir. Yalnızca bir set makine, zorlu dönüştürme gerektiren tüm kağıt rulolarınızı kapsayabilir. Kağıt ambalaj ürünleri üreticisi için, makine, jumbo kağıt rulolarını, üretiminize göre çeşitli genişlikte dar rulolara dönüştürmenize yardımcı olabilir. Yalnızca dönüştürme maliyetinden tasarruf etmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda deponuzdaki kağıt rulolarınızı ayarlamak için daha esnek olabilirsiniz.插图 -11

插图 -10
插图 -12


Bu makine ne tür kağıt dilme ve geri sarma için kullanılabilir?


SLA model makine, kağıt rulosu dönüştürme endüstrisinde, kağıt rulosu kaplamada, laminasyon ve benzeri işleme endüstrisinde, kağıt baskı ürünleri endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ek olarak, kağıt kap, kağıt bardak, kağıt torba, kağıt çekirdek, kağıt tüp şekillendirme fabrikalarında özelleştirilmiş genişlikte dar ruloları kesebilir.


SLA model kağıt dilme sarma makinesi hangi yapıyı benimser?


SLA model makine, jumbo rulo açma ünitesi ve kağıt dilme ve geri sarma ünitesi olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır. Operatörün dilme bıçaklarını daha kolay ayarlamasını ve kağıt ağlarını makineye geçirmesini sağlayan iki parçanın ortasında tasarlanmış bir koridor vardır. Çözme ünitesi, çözme standını ve web kenar düzeltme sistemini içerir. Dilme ve geri sarma ünitesindeki tüm kauçuk kaplı merdaneler ve miller üç motor tarafından tahrik edilmektedir. Makine mekanik yapısının yanı sıra çok sayıda elektrik ve pnömatik yapıya da sahiptir. Yapı stabil ve jumbo rulo malzemeyi dar ene dönüştürmek için uygundur. Rulo.

插图 -9


SLA serisi jumbo rulodan dar ruloya dilme sarma makinasının avantajları nelerdir?


Yeni tasarlanmış SLA serisi kağıt dilme sarma makinası, dakikada 500 metre ile kararlı çalışmaya ulaşabilir. 20 metrelik bir jumbo rulo dilme ve geri sarma işlemini bitirmek sadece 10000 dakikaya ihtiyaç duyar. Basit ve kolay çalışan HMI sistemine, otomatik ayarlı gerginlik kontrol sistemine ve benzeri akıllı fonksiyonlara sahiptir. Aşağıda daha fazla işlev ve avantaj sunacağız.

插图 -3


Hangi tip dilme bıçakları SLA modeli dilme sarma makinesini benimser?


Dilme sarma makinesi pazarında, tıraş bıçağı bıçağı ve daire (yuvarlak) bıçak bıçağı olmak üzere iki yaygın dilme bıçağı vardır. Yapıya göre sınıflandırılır, sıradan mekanik yapıya ve pnömatik yapıya ayrılır. SLA model makinemiz, mekanik yuvarlak bıçak bıçağını ve pnömatik yapı bıçağını benimser. Yüksek kaliteli yüksek hızlı alaşımlı çelik ithal edilerek yapılmıştır.

插图 -4
插图 -5


SLA model makine açma sehpalarının avantajları nelerdir?


Seri dilme sarma makinesi çözme standı, entegre bir çelik çerçeveye sahiptir ve taban ağırlığı 1500 kg'ı aşmaktadır. Hepimizin bildiği gibi, taban ne kadar ağır olursa, kağıt jumbo rulonun daha kararlı ve daha az dalgalanma ile açılmasını sağlar. Çözme ne kadar kararlı olursa, bitmiş rulolar dilme yüzeyi daha düz ve yüksek hassasiyette olur. Ayrıca, açma sehpasının yağ hidrolik silindiri tarafından kontrol edilen iki güçlü kolu vardır. Kollar, maksimum 1600kg ve maksimum 1500mm çapında jumbo rulo ağırlığını kolayca kaldırabilir. İki güçlü kol lineer kılavuza sabitlenir, böylece kağıt jumbo rulosu yukarı, aşağı, sola ve sağa doğru bir şekilde hareket edebilir. Kağıt göbek aynaları isteğe bağlı, mekanik tip ve hava genleşen tiptir.

WeChat Image_20211229131955

插图 -7
插图 -8


Dilme sarma makinemiz nasıl üretilir?


Müşterinin siparişini aldıktan sonra tasarım departmanımız müşterinin ihtiyaçlarını gözden geçirecek ve çizimleri çizecektir. Makina üzerinde bulunan mekanik yapı parçaları kendi imalatımızdır. Parça işlemenin doğruluğunu sağlamak için Almanya'dan ithal edilen üç CNC işleme merkezi satın aldık. Elektrikli ve pnömatik aksesuarlar tanınmış firmalar tarafından üretilmektedir. Üretim süreci boyunca, QA ve QC departmanlarımız, aksesuarların doğruluğunu ve kalitesini şirket standartlarına uygun olarak sıkı bir şekilde denetler. Makinenin montajı deneyimli üst düzey makine mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır.

插图 -13
插图 -14
插图 -15
插图 -16


Satış sonrası hizmetimiz ile diğerleri arasındaki fark nedir?


Uluslararası bir dilme makinesi üreticisi olarak, tam setler İngilizce versiyon makine kılavuzu kitabı, devre şeması, mekanik yapı şeması sağlıyoruz. Satış sonrası servis mühendislerimiz ayrıca İngilizce konuşabilir ve müşterilerin operatörleriyle kolayca iletişim kurabilir. Çok sayıda makine çalıştırma videosu kaydettik. Basit ve anlaşılması kolaydır ve müşterilerin makine operatörlerinin makineyi hızlı bir şekilde tanımasına ve çalışmaya başlamasına yardımcı olabilirler. Ürettiğimiz tüm makineler internete bağlanabilir ve teknik ekibimiz sistem arızalarını uzaktan kontrol edebilir, parametreleri ayarlayabilir ve müşteriler için diğer hizmetler

Model adı

SLA Serisi

Anne Rulo Genişliği (Max)

1300-2000mm

Anne Rulo Çapı (Max)

1400 mm (1600 mm isteğe bağlı)

Anne Rulo Ağırlık Kapasitesi

1400kg (2000kg isteğe bağlı)

Sarma Ruloları Çapı (Max)

1000mm

Sarma Ruloları Genişliği (Min)

30mm

Kağıt Çekirdek Boyutu

3 inç (mevcut özelleştirmek)

Kalınlık Aralığı

20-400gsm

Kesim Kesim

± 0.2

hız

350m / dakika

Case-1:Kağıt Bardak Ve Kağıt Kase Ve Kağıt Kapak İmalatı
Kağıt tek kullanımlık kap üreticileri fabrikasında yaygın olarak kullanılan model kağıt dilme sarma makineleri. Kağıt bardaklar, kağıt kaseler şekillendirme makinesi, bu ürünleri yapmak için besleme alt makaralarına ihtiyaç duyar. Makine, jumbo kağıt rulolarını dar genişlikteki rulolara iyi kesebilir (maksimum çap 1000 mm olabilir). Kağıt kapak işleme ayrıca şekillendirme makinesine belirli genişlikte rulo besleme beslemesi gerektirir.

Case-2:Kağıt Torba İmalatı
Kağıt torbalar normal olarak kraft kağıdını veya kaplanmış yağlı kağıdı benimser. Dilme sarma makinemiz, bu tür kağıt stok rulolarını, kağıt torba şekillendirme makinesine beslenecek olan genişlik kağıt rulolarını özelleştirebilir. Ancak hala birçok kağıt torba üreticisi, bazı kağıt torba türleri için kağıt beslemeli kağıt torba şekillendirme makinesi kullanıyor. Bu üretici fabrikasında, kağıt dilme sarma makinesi, kağıt rulolarını yazdırdıktan sonra dönüştürmek için kullanılır.

Durum-3: Kağıt Tüp ve Kağıt Kutu
Kağıt tüp, kağıt ürünleri endüstrisinde vazgeçilmez bir araçtır. Kağıt boru üreten makinenin de farklı genişliklerde küçük kağıt rulolar girmesi gerekir. Bu küçük kağıt rulolarının genişliğini girmek, yapmak istediğiniz çapta kağıt tüpe bağlıdır. Bu nedenle, kağıt tüp üretim gereksinimlerini karşılamak için kağıt jumbo ruloyu farklı genişliklerde küçük rulolar halinde kesmeliyiz. Kağıt kutu işleme yapmak, kağıt tüp imalatına benzer.

maç 1-1
maç 1-2

maç 1-3

maç 1-4
maç 1-5
maç 1-6
maç 2-1
maç 2-2
maç 2-3
maç 3-1
maç 3-2
maç 3-3
WeChat Image_20230505171343
WeChat Image_20230505171348
WeChat Image_20230505171352


Dava 1
Ambalaj malzemesi ruloları üreticisi müşteri fabrikamızda çalışan BINBAO SLA serisi kağıt dilme sarma makinası.
Model kağıt dilme sarma makinesi, baskı ve ambalaj malzemeleri için jumbo ruloları kesmek ve sarmak için mükemmel bir çalışmadır. Bu müşterimiz alkollü mendiller, kahve şekeri vb. için ambalaj malzemesi ruloları yapmaktadır. Farklı model dilme makinemizi işlemeleri için dört takım getirdiler.案例 1-1
案例 1-2
案例 1-3
案例 1-4


Dava 2
BINBAO SLA serisi kağıt dilme sarma makinesi, valf kağıt torba üreticisi müşteri fabrikamızda çalışıyor
Müşteri fabrikasını tekrar ziyaret ettiğimizde bu model makinemizi 4 yıl önce satın almışlardı. Çok eski görünüyor, ancak yine de üretim hatlarında iyi çalışabilir. Sadece şeker tozu, un, çimento vb. Gibi toz ürünleri ambalajı için valf tipi kağıt pp torbalar üretirler. Ekstra 3 takım dilme makinesi satın alma planını tartışmak için onları ziyaret ettik.案例 2-1
案例 2-2
案例 2-3
案例 2-4
案例 2-5
案例 2-6

Dava 3
BINBAO SLA serisi kağıt dilme sarma makinası havayolu şirketimizde çalışan çöp poşeti üreticisi müşteri fabrikası
Havayollarının ürün kalitesi için çok yüksek gereksinimleri vardır ve müşterilerimiz de makinelerimiz için aynı gereksinimlere sahiptir. Ayrıca, yüksek kaliteli satış sonrası hizmetimizi de takdir ediyorlar. Çünkü makinelerinin stabil çalışmasını sağlamak, üretim kapasitelerini artırmalarına yardımcı oluyor.案例 3-1
案例 3-2
案例 3-3
案例 3-4

Dava 4

Kazak müşterimiz kurulu ve arızaları giderilmiş kağıt dilme makinesi ve kağıt rulodan levhaya kesme makinesi ile mutlu bir şekilde grup fotoğrafı çektirdi.

illüstrasyon

Orta Asya'da önemli bir ülke olan Kazakistan, hafif sanayide hızla gelişmiştir. Özellikle kağıt bardak ve kese kağıdı gibi tek kullanımlık kağıt ambalajlara olan talep keskin bir şekilde arttı. Kazakistan müşterimiz bu sefer yüksek hızlı kağıt jumbo dilme makinesi, rulodan yaprağa kesme makinesi ve tam otomatik kağıt torba üretim hattı satın aldı. Kağıt ürün ambalaj endüstrisinde on yıldan fazla deneyime sahipler ve üretim kapasitesini artırmak için sabırsızlandıkları için bu sefer ekipmanlarını güncellediler. Müşterilere kurulum ve devreye alma hizmetleri sağlamak için siteye gidemesek bile, müşteriler yine de bize güvenmeyi seçiyor ve aynı anda üç makine için bizim için bir kağıt dilme makinesi ve kağıt levha kesme makinesi siparişi veriyor.

Kazakistan Müşteri Sitesinde SCL-1400 Model Çalışma Videoları

Kazakistan Müşteri Sitesinde SLA-1600 Model Dilme Sarma Makinesi

Müşteri bu makineleri aldıktan sonra, dilme makinesi ve sac kesme makinesinin kullanım kılavuzunu, makine yerleşim şemasını, devre şemasını ve diğer ilgili belgeleri sağladık. Satış sonrası servis ekibimiz, müşterilerden gelen her soruyu sabırla yanıtlayarak çevrimiçi kurulum ve devreye alma hizmetleri sunmaktadır. Sadece bir hafta içinde makine kuruldu ve hata ayıklandı ve makine şu anda normal üretimde.
Kağıt rulo dilme makinemizin ve kağıt çapraz kesme makinemizin müşteriler için üretim verimliliğini büyük ölçüde artıracağına inanıyoruz. Üretim kapasitesini artırmak ve salgın bittikten sonra büyük bir pazar salgınına hazırlanmak için önceden ekipman satın almaya hazır olanlara fırsatlar her zaman bırakılır.


Kazakistan Müşteri Sitesinde SCL-1400 Model Çalışma Videoları

1.Makineniz ne kadar minimum gsm (gram/metrekare) kağıt rulosu kesebilir?
Cevap: Kağıt dilme sarma makinesinde ince kağıt rulosunu kesmek ve sarmak gerçekten zordur. İnce kağıt jumbo rulo dönüştürmede çalışmak için mükemmel makine yapımız (minimum 18gsm kağıt)
2. Kendinden yapışkanlı kağıt ve silikon kaplı gıda ambalaj kağıdı için astar kağıdı üreticisiyiz. Malzeme çok kaygandır ve dar genişlikteki rulolara sarılması zordur. Sorunu nasıl çözersiniz?
Cevap: Birçok benzer malzeme üreticisi müşteriye çözümler sağladık. Makinamızın makul yapısı ve kontrol sistemi malzemenin kaymasını engelleyebilmektedir.
3. Kağıt rulolarımız esnek baskı makinesi tarafından basılmıştır. Makinenizin web yönlendiricisi, kenardaki baskı işareti çizgisini tespit edip kenarı kırpabilir mi?
Cevap: Evet, baskı hattını algılamak için kameralı CCD tipi sensör kullanabiliriz. Ayrıca, makinemiz atık kenarını kırpabilir ve makineden dışarı üfleyebilir.
4.Avrupa'da bir baskı ve ambalaj malzemesi ve ekipmanı tedarikçisiyim. Model makine için CE belgeniz var mı?
Cevap: Tüm dilme makinesi modellerimiz SGS sertifikalı CE'ye sahiptir.
5. Ürünlerimizin işlenmesi için bazı gereksinimlerim var mı? Bana yardımcı olabilir misiniz?
Cevap: Gereksinimleri özelleştirmek için çözümler sunmak için profesyonel bir tasarımcı ekibimiz var. Bizimle iletişime geçmekten ve yeni fikirlerinizi tartışmaktan memnuniyet duyarız.

Bize ulaşın

Sıcak kategoriler