Tüm Kategoriler

E-mail:[email protected]

EN

Buradasınız : Ana Sayfa>Ürünler>Kağıt dilme makinesi

Bize ulaşın

Mobil: 86 18858786298

E-posta: [email protected]

Naber :86 18858786298

Add : Wanquan Makine Sanayi Parkı B17-8, Wanquan Kasabası, Pingyang İlçesi, Wenzhou Şehri, Zhejiang Eyaleti

SLR-Serisi Kağıt Jumbo Rulo Dilme Sarma Makinesi

SLR serisi makine, kağıt dönüştürme endüstrisi için bir kağıt dilme sarma makinesidir. Geniş genişlikte kağıt jumbo ruloyu dar genişlikte rulolara bölmek için kullanılır. Kağıt fabrikaları ve kağıt rulosu dönüştürme hizmeti şirketleri, müşterilere satış ve kolay teslimat için jumbo ruloyu çeşitli boyuttaki kağıt rulolara dönüştürmek için makineye ihtiyaç duyar. Makine oluşturan kağıt ambalaj ürünlerine beslenir.

  • Açıklama
  • Parametre
  • uygulanabilir
  • Müşteri Fabrika Turu
  • Sorular

Özelliği:
1. Makine gövdesi 40 kalınlıkta yüksek kaliteli çelik levha kullanır. Bu, makinenin yüksek hızda çalışırken titremeyi önlemesini sağlar, böylece kağıt rulolarının dilme doğruluğunu artırır.
2. Makine, malzemelerin iletimi ve geri sarma mili için kullanılan iki servo motora sahiptir.
3.SIEMENS PLC, birçok fonksiyona sahip akıllı bir işletim programı sistemine sahiptir, otomatik sayma ölçer, sarma sayaçlarını ayarlayan otomatik durdurma, acil durdurma vb.
4.Otomatik gerginlik kontrolü. Makine, ana rulonun çapını otomatik olarak ölçebilir ve çıkış gerilimini otomatik olarak ayarlayabilir.
5. Hidrolik kaldırıcı açma yapısı, jumbo ruloların daha kolay yüklenmesini sağlar ve işçilikten tasarruf sağlar.
6. Biten rulolar otomatik olarak yere boşaltılacaktır.
7. Web yönlendirici sistemi, web kenarını otomatik olarak algılar ve doğruluğu artırabilecek konumu ayarlar.
8. Kesme bıçağı makinenin arkasına takılır, tasarım bıçağı ayarlamayı daha uygun hale getirir.

Detay:
Dilme bıçakları:Makine dilme bıçaklarını yapmak için yüksek hız çeliği malzemesi benimsenmelidir. Keskin ve dayanıklıdır. Makinenin arkasına yerleştirildiler. Operatörler, çeşitli genişlikte bitmiş rulolar elde etmek için dilme bıçaklarını kolayca ayarlayabilir.
Dokunmatik ekran:Makine Almanya marka PCL kontrolünü benimser. Akıllı işletim sistemi, çalışma verimliliğinizi artırabilir. Dokunmatik ekranda parametreyi kolayca ayarlayabilir ve makine çalışma tarihlerini kontrol edebilirsiniz.
Ekleme tablosu:Çözme standına yeni jumbo kağıt rulosu yüklediğinizde, birleştirme masası size yeni kağıt ağı ile eski kağıt rulosunu kolayca bağlamanız için bir platform sağlar.
Gevşeme standı:Çözme standı, hidrolik silindir tarafından kontrol edilen iki güçlü kolla donatılmıştır. 1600mm çapında jumbo rulo alabilir. Açma standının tabanı çok güçlüdür. Çözme standına 3000 kg'dan fazla kağıt jumbo rulo sabit bir şekilde yüklenebilir.
Muz Rulo:Muz silindirinin kıvrılma yüzeyi vardır. Kağıt ağını yayabilir ve kağıttaki kırışıkları giderebilir. İnce ve hafif kağıt ruloları dönüştürdüğünüzde vazgeçilmez bir parçadır.
Kolay boşaltma ruloları: Model dilme sarma makinası 1500mm çapında rulo alabilmektedir. Bu kadar büyük ruloları manuel olarak boşaltmak zordur. Otomatik boşaltma sistemimiz mevcuttur. Geri sarma mili silindir tarafından kontrol edilebilir ve bitmiş tüm ruloları zeminde hareket ettirebilir.

Muz MerdaneKolay boşaltma ruloları
Muz Merdane
Kolay boşaltma ruloları
Bitmiş Sargı RulolarıDilme Bıçakları
Bitmiş Sargı RulolarıDilme Bıçakları
Ekleme TablosuDokunmatik Ekran
Ekleme Tablosu
Dokunmatik Ekran
Gevşeme Standları
Gevşeme Standları

Neden Binbao Makinesi kağıt jumbo rulo dilme sarma makinesini seçmelisiniz?


Binbao makineleri, kağıt dilme sarma makinesinin profesyonel bir üreticisidir, kağıt rulodan yaprak kesme kaplama makinesine. Biz sadece bu iki makineyi farklı malzeme dönüştürme için çeşitli işlevlere sahip üretmeye odaklanıyoruz. Çeşitli malzemeleri dönüştürme konusunda daha zengin deneyime sahibiz ve size en iyi çözümü sunuyoruz. Binbao makinesindeki tüm satış ve teknik mühendisler, Çin'deki ünlü üniversiteden mezun olmuştur. Profesyonel teknik bilgi ve İngilizce iletişim becerisi, en iyi danışmanı ve satış sonrası hizmeti verebilmemizi sağlar. Dilme makinesinde özel işleme işlevine ihtiyacınız varsa, mühendis ekiplerimiz, gerçek üretim taleplerinize göre makineyi size özelleştirmek için destek sağlayabilir.

 Şili Müşteri Sitesinde Binbao SLA-1600 Model Makinesi


Kağıt dilme sarma makinası nedir? Makineden ne gibi faydalar elde edebilirsiniz?


SLR serisi dilme sarma makinesi, büyük bir rulo kağıt, film, dokunmamış kumaş, alüminyum folyo, mika bant ve diğer ince malzemeleri farklı genişliklerde 3-5 rulo halinde kesen bir baskı öncesi ve baskı sonrası ekipmanıdır. Genellikle kağıt fabrikasında ve kağıt dönüştürme hizmeti fabrikalarında kullanılır. Kağıt rulo işleme ve dönüştürme şirketleri için, yüksek hızlı ve çok işlevli kağıt dilme sarma makinemiz, üretim kapasitesini ve verimliliğini önemli ölçüde artırmalarına yardımcı olabilir. Model kağıt dilme sarma makinesi, hafif kaplamalı kağıt işleme için özel 20-500gsm kağıt rulolar için çalışabilir. Kağıt ambalaj ürünleri üreticisi için makine, jumbo kağıt rulolarını, üretiminize göre çeşitli genişlikte dar rulolara dönüştürmenize yardımcı olabilir. Yalnızca dönüştürme maliyetinden tasarruf etmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda deponuzdaki kağıt rulolarınızı ayarlamak için daha esnek olabilirsiniz. Bazı kaplama atölyelerinde ve baskı atölyelerinde, kaplama makinesinde ve esnek baskı makinesinde (çok gevşek bitmiş rulolar) iyi gerilimli bitmiş rulolar elde edemezsiniz (çok gevşek bitmiş rulolar), makine iyi gerginliğe sahip bitmiş rulolar elde etmek için ruloları gevşetebilir ve ruloları geri sarabilir (ayrıca kırpabilir geri sarma sırasında kenar).

插图1-FJ Serisi Kağıt Dilme Sarma Makinesi
插图2-Bitmiş Sargı Ruloları


Bu makine ne tür kağıtları dönüştürebilir?


SLR serisi, kağıt ve kartonu 15 gramdan 500 grama kadar mükemmel bir şekilde dönüştürebilir. Düşük gsm kağıt (hafif kağıt) işleme, mg kağıt mendil, pişirme kağıdı, tek ve çift taraflı silikon kaplı kağıt, mumlu kağıt ve benzeri ürünleri, gıdaları sarmak için özel kağıt gibi SLR serisi dilme sarma makinesi avantajıdır.


SLR serisi kağıt rulosu dilme sarma makinesi hangi yapıyı benimser?


Binbao SLR serisi makine, iki parça, çözme standı ve ana makine (dilme ve sarma için) içerir. Çözme standı, dilme sarma ünitesi ile ayrıdır. Dilme bıçakları, dilme bıçaklarını ayarlamak için uygun olan makinenin arka tarafına yerleştirildi. Bağımsız motor tarafından kontrol edilen bir sarma miline sahiptir. Kağıt ağı taşımak için başka bir motor kullanıldı.

插图3 Düzen Çizimi


Hangi tip dilme bıçakları SLR serisi dilme sarma makinesini benimser?


Dilme sarma makinesi pazarında iki yaygın tip dilme bıçağı vardır, jilet bıçağı bıçağı ve daire (yuvarlak) bıçak bıçağı. Yapıya göre sınıflandırılan Daire bıçak bıçakları, kağıt malzemesini kesmek için, film malzemesi için jilet bıçağı yaygın olarak kullanılır. SLR serisi makinemiz, mekanik yuvarlak bıçak bıçağı ve pnömatik yapı bıçağını benimser. Bıçağı, yüksek kaliteli ithal yüksek hızlı alaşımlı çelikten yapılmıştır. Bu tip bıçak tutucu, bıçağı değiştirmek ve çeşitli dilme genişliği elde etmek için şaftta ayarlamak kolaydır.

插图5 Dilme Bıçağı bıçağı
插图6 Dilme Bıçakları

SLR serisi dilme sarma makinesinde kağıt jumbo ruloyu 5 rulodan fazla kesebilir miyiz?


Hayır, yapamazsın. Seri makinede sadece bir geri sarma şaftı olduğu için. Maksimum bitmiş rulo miktarı 5 rulodur. SLR serisi makine esas olarak hafif kağıt için çalışır, eğer bir şaftta çok fazla rulo sarılırsa, geri sarma sırasında birbirlerini takip ederler.


Bu kadar büyük bitmiş kağıt ruloları nasıl boşaltılır?


SLR serisi makinemiz, sarma milinde 1500mm çapında jumbo kağıt rulolar yapabilmektedir. Geri sarma milimiz silindir tarafından kontrol edilir. Bitmiş rulolar yere yerleştirilebilir.

插图7 bitmiş rulo
插图8 Bitmiş rulo


Kağıt ağı taşımak için SLR serisi makine nasıl?


Makine, biri geri sarma milini kontrol etmek için, diğeri ise kıstırma silindirlerini sürmek için olmak üzere iki motora sahiptir. Kıstırma silindirleri motor tarafından tahrik edilir ve kağıt ağı makineye taşır.

插图9 Kıstırma Silindiri
插图10 Kağıt Çözme


SLR model makine açma sehpalarının avantajları nelerdir?


Seri dilme sarma makinesi çözme standı, entegre bir çelik çerçeveye sahiptir ve taban ağırlığı 1500 kg'ı aşmaktadır. Hepimizin bildiği gibi, taban ne kadar ağır olursa, kağıt jumbo rulonun daha kararlı ve daha az dalgalanma ile açılmasını sağlar. Çözme ne kadar kararlı olursa, bitmiş rulolar dilme yüzeyi daha düz ve yüksek hassasiyette olur. Ayrıca, açma sehpasının yağ hidrolik silindiri tarafından kontrol edilen iki güçlü kolu vardır. Kollar, maksimum 1600kg ve maksimum 1500mm çapında jumbo rulo ağırlığını kolayca kaldırabilir. İki güçlü kol lineer kılavuza sabitlenir, böylece kağıt jumbo rulosu yukarı, aşağı, sola ve sağa doğru bir şekilde hareket edebilir. Kağıt göbek aynaları isteğe bağlı, mekanik tip ve hava genleşen tiptir.

WeChat Image_20211229131955

插图 -7
插图 -8


Dilme sarma makinemiz nasıl üretilir?


Müşterinin siparişini aldıktan sonra tasarım departmanımız müşterinin ihtiyaçlarını gözden geçirecek ve çizimleri çizecektir. Makina üzerinde bulunan mekanik yapı parçaları kendi imalatımızdır. Parça işlemenin doğruluğunu sağlamak için Almanya'dan ithal edilen üç CNC işleme merkezi satın aldık. Elektrikli ve pnömatik aksesuarlar tanınmış firmalar tarafından üretilmektedir. Üretim süreci boyunca, QA ve QC departmanlarımız, aksesuarların doğruluğunu ve kalitesini şirket standartlarına uygun olarak sıkı bir şekilde denetler. Makinenin montajı deneyimli üst düzey makine mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır.

插图 -13
插图 -14
插图 -15
插图 -16


Satış sonrası hizmetimiz ile diğerleri arasındaki fark nedir?


Uluslararası bir dilme makinesi üreticisi olarak, tam setler İngilizce versiyon makine kılavuzu kitabı, devre şeması, mekanik yapı şeması sağlıyoruz. Satış sonrası servis mühendislerimiz ayrıca İngilizce konuşabilir ve müşterilerin operatörleriyle kolayca iletişim kurabilir. Çok sayıda makine çalıştırma videosu kaydettik. Basit ve anlaşılması kolaydır ve müşterilerin makine operatörlerinin makineyi hızlı bir şekilde tanımasına ve çalışmaya başlamasına yardımcı olabilirler. Ürettiğimiz tüm makineler internete bağlanabilir ve teknik ekibimiz sistem arızalarını uzaktan kontrol edebilir, parametreleri ayarlayabilir ve müşteriler için diğer hizmetler

Model adı

FJ serisi

Anne Rulo Genişliği (Max)

1300-2000mm

Anne Rulo Çapı (Max)

1400 mm (1600 mm isteğe bağlı)

Anne Rulo Ağırlık Kapasitesi

1400kg (2000kg isteğe bağlı)

Sarma Ruloları Çapı (Max)

1400 mm (1600 mm isteğe bağlı)

Sarma Ruloları Genişliği (Min)

100mm

Kağıt Çekirdek Boyutu

3 inç (mevcut özelleştirmek)

Kalınlık Aralığı

20-400gsm

Kesim Kesim

± 0.2mm

hız

500m / dakika

Case-1:Kağıt Bardak Ve Kağıt Kase Ve Kağıt Kapak İmalatı
Kağıt tek kullanımlık kap üreticileri fabrikasında yaygın olarak kullanılan model kağıt dilme sarma makineleri. Kağıt bardaklar, kağıt kaseler şekillendirme makinesi, bu ürünleri yapmak için besleme alt makaralarına ihtiyaç duyar. Makine, jumbo kağıt rulolarını dar genişlikteki rulolara iyi kesebilir (maksimum çap 1000 mm olabilir). Kağıt kapak işleme ayrıca şekillendirme makinesine belirli genişlikte rulo besleme beslemesi gerektirir.

Case-2:Kağıt Torba İmalatı
Kağıt torbalar normal olarak kraft kağıdını veya kaplanmış yağlı kağıdı benimser. Dilme sarma makinemiz, bu tür kağıt stok rulolarını, kağıt torba şekillendirme makinesine beslenecek olan genişlik kağıt rulolarını özelleştirebilir. Ancak hala birçok kağıt torba üreticisi, bazı kağıt torba türleri için kağıt beslemeli kağıt torba şekillendirme makinesi kullanıyor. Bu üretici fabrikasında, kağıt dilme sarma makinesi, kağıt rulolarını yazdırdıktan sonra dönüştürmek için kullanılır.

Durum-3: Kağıt Tüp ve Kağıt Kutu
Kağıt tüp, kağıt ürünleri endüstrisinde vazgeçilmez bir araçtır. Kağıt boru üreten makinenin de farklı genişliklerde küçük kağıt rulolar girmesi gerekir. Bu küçük kağıt rulolarının genişliğini girmek, yapmak istediğiniz çapta kağıt tüpe bağlıdır. Bu nedenle, kağıt tüp üretim gereksinimlerini karşılamak için kağıt jumbo ruloyu farklı genişliklerde küçük rulolar halinde kesmeliyiz. Kağıt kutu işleme yapmak, kağıt tüp imalatına benzer.

maç 1-1
maç 1-2

maç 1-3

maç 1-4
maç 1-5
maç 1-6
maç 2-1
maç 2-2
maç 2-3
maç 3-1
maç 3-2
maç 3-3

Yepyeni Binbao machienry SLR model kağıt dilimleme sarma makinası Vietanm'a kuruldu. Makina yeni üretimde kağıt ekmek poşeti imalatında çalışacaktır.

Dava 1
Ambalaj malzemesi ruloları üreticisi müşteri fabrikamızda çalışan BINBAO SLA serisi kağıt dilme sarma makinası.
Model kağıt dilme sarma makinesi, baskı ve ambalaj malzemeleri için jumbo ruloları kesmek ve sarmak için mükemmel bir çalışmadır. Bu müşterimiz alkollü mendiller, kahve şekeri vb. için ambalaj malzemesi ruloları yapmaktadır. Farklı model dilme makinemizi işlemeleri için dört takım getirdiler.案例 1-1
案例 1-2
案例 1-3
案例 1-4


Dava 2
BINBAO SLA serisi kağıt dilme sarma makinesi, valf kağıt torba üreticisi müşteri fabrikamızda çalışıyor
Müşteri fabrikasını tekrar ziyaret ettiğimizde bu model makinemizi 4 yıl önce satın almışlardı. Çok eski görünüyor, ancak yine de üretim hatlarında iyi çalışabilir. Sadece şeker tozu, un, çimento vb. Gibi toz ürünleri ambalajı için valf tipi kağıt pp torbalar üretirler. Ekstra 3 takım dilme makinesi satın alma planını tartışmak için onları ziyaret ettik.案例 2-1
案例 2-2
案例 2-3
案例 2-4
案例 2-5
案例 2-6

Dava 3
BINBAO SLA serisi kağıt dilme sarma makinası havayolu şirketimizde çalışan çöp poşeti üreticisi müşteri fabrikası
Havayollarının ürün kalitesi için çok yüksek gereksinimleri vardır ve müşterilerimiz de makinelerimiz için aynı gereksinimlere sahiptir. Ayrıca, yüksek kaliteli satış sonrası hizmetimizi de takdir ediyorlar. Çünkü makinelerinin stabil çalışmasını sağlamak, üretim kapasitelerini artırmalarına yardımcı oluyor.案例 3-1
案例 3-2
案例 3-3
案例 3-4

Dava 4

Kazak müşterimiz kurulu ve arızaları giderilmiş kağıt dilme makinesi ve kağıt rulodan levhaya kesme makinesi ile mutlu bir şekilde grup fotoğrafı çektirdi.

illüstrasyon

Orta Asya'da önemli bir ülke olan Kazakistan, hafif sanayide hızla gelişmiştir. Özellikle kağıt bardak ve kese kağıdı gibi tek kullanımlık kağıt ambalajlara olan talep keskin bir şekilde arttı. Kazakistan müşterimiz bu sefer yüksek hızlı kağıt jumbo dilme makinesi, rulodan yaprağa kesme makinesi ve tam otomatik kağıt torba üretim hattı satın aldı. Kağıt ürün ambalaj endüstrisinde on yıldan fazla deneyime sahipler ve üretim kapasitesini artırmak için sabırsızlandıkları için bu sefer ekipmanlarını güncellediler. Müşterilere kurulum ve devreye alma hizmetleri sağlamak için siteye gidemesek bile, müşteriler yine de bize güvenmeyi seçiyor ve aynı anda üç makine için bizim için bir kağıt dilme makinesi ve kağıt levha kesme makinesi siparişi veriyor.

Kazakistan Müşteri Sitesinde SCL-1400 Model Çalışma Videoları

Kazakistan Müşteri Sitesinde SLA-1600 Model Dilme Sarma Makinesi

Müşteri bu makineleri aldıktan sonra, dilme makinesi ve sac kesme makinesinin kullanım kılavuzunu, makine yerleşim şemasını, devre şemasını ve diğer ilgili belgeleri sağladık. Satış sonrası servis ekibimiz, müşterilerden gelen her soruyu sabırla yanıtlayarak çevrimiçi kurulum ve devreye alma hizmetleri sunmaktadır. Sadece bir hafta içinde makine kuruldu ve hata ayıklandı ve makine şu anda normal üretimde.
Kağıt rulo dilme makinemizin ve kağıt çapraz kesme makinemizin müşteriler için üretim verimliliğini büyük ölçüde artıracağına inanıyoruz. Üretim kapasitesini artırmak ve salgın bittikten sonra büyük bir pazar salgınına hazırlanmak için önceden ekipman satın almaya hazır olanlara fırsatlar her zaman bırakılır.


Kazakistan Müşteri Sitesinde SCL-1400 Model Çalışma Videoları

1.Makineniz ne kadar minimum gsm (gram/metrekare) kağıt rulosu kesebilir?
Cevap: Kağıt dilme sarma makinesinde ince kağıt rulosunu kesmek ve sarmak gerçekten zordur. İnce kağıt jumbo rulo dönüştürmede çalışmak için mükemmel makine yapımız (minimum 18gsm kağıt)
2. Kendinden yapışkanlı kağıt ve silikon kaplı gıda ambalaj kağıdı için astar kağıdı üreticisiyiz. Malzeme çok kaygandır ve dar genişlikteki rulolara sarılması zordur. Sorunu nasıl çözersiniz?
Cevap: Birçok benzer malzeme üreticisi müşteriye çözümler sağladık. Makinamızın makul yapısı ve kontrol sistemi malzemenin kaymasını engelleyebilmektedir.
3. Kağıt rulolarımız esnek baskı makinesi tarafından basılmıştır. Makinenizin web yönlendiricisi, kenardaki baskı işareti çizgisini tespit edip kenarı kırpabilir mi?
Cevap: Evet, baskı hattını algılamak için kameralı CCD tipi sensör kullanabiliriz. Ayrıca, makinemiz atık kenarını kırpabilir ve makineden dışarı üfleyebilir.
4.Avrupa'da bir baskı ve ambalaj malzemesi ve ekipmanı tedarikçisiyim. Model makine için CE belgeniz var mı?
Cevap: Tüm dilme makinesi modellerimiz SGS sertifikalı CE'ye sahiptir.
5. Ürünlerimizin işlenmesi için bazı gereksinimlerim var mı? Bana yardımcı olabilir misiniz?
Cevap: Gereksinimleri özelleştirmek için çözümler sunmak için profesyonel bir tasarımcı ekibimiz var. Bizimle iletişime geçmekten ve yeni fikirlerinizi tartışmaktan memnuniyet duyarız.

Bize ulaşın

Sıcak kategoriler