Tüm Kategoriler

E-mail:[email protected]

EN

Buradasınız : Ana Sayfa>Ürünler>Kağıt dilme makinesi

Bize ulaşın

Mobil: 86 18858786298

E-posta: [email protected]

Naber :86 18858786298

Add : Wanquan Makine Sanayi Parkı B17-8, Wanquan Kasabası, Pingyang İlçesi, Wenzhou Şehri, Zhejiang Eyaleti

SLD Model Çerçeve Tipi Kağıt Jumbo Rulo Dilme Ve Sarma Makinası

SLD serisi model dilme ve sarma makinası, Binbao Machinery'nin amiral gemisi modelimizdir. Tüm dilme ve sarma makinelerimizin en otomatik, en hızlı ve en yaygın kullanılanıdır. 5 set Siemens motor, Alman E+L marka kenar konumlandırma düzeltme sistemi, Siemens PLC ve diğer uluslararası üne sahip elektrikli kontrol sistemleri markalarıyla donatılmıştır. Sabit çalışma hızı dakikada 500 metreye ulaşır, bu da 15-500 gsm kağıt jumbo ruloları mükemmel şekilde kesip geri sarabilir ve dar genişlikli rulolara dönüştürebilir

  • Açıklama
  • Parametre
  • uygulanabilir
  • Müşteri Fabrika Turu

Kullanımı:
SLD modeli, özellikle 2000 mm'den fazla genişliğe sahip ağların işlenmesi için uygundur. Bu nedenle çok sayıda kağıt fabrikasında, kağıt dönüştürme tesisinde ve rulo dilme hizmet sağlayıcılarında kullanılmaktadır. Ayrıca kağıt torba, kağıt bardak, kağıt tüp vb. gibi birçok kağıt ürünü üreticisinin de SLD tipi dilme sarıcı kullanması gerekir. Baskı ve kağıt ürün ambalajı alanında yaygın olarak kullanılmaktadır.


Detaylar:

1 SLD Kağıt dilme makinesi açıcı

SLD Kağıt dilme makinesi sarıcı

2 SLD Kağıt dilme makinesi sarıcı hava aynası3 Dilme makinesi, motor tarafından tansiyon kontrolünü çözer
 SLD Kağıt dilme makinesi sarıcı hava aynası
Dilme makinesi motor tarafından tansiyon kontrolü gevşetme

Gevşeme standı: SLD serisi kağıt dilme sarma makinesi, 2000 kg ağırlık ve 1600 mm çaplı jumbo ruloları kolayca alabilen hidrolik kontrol çözme standını benimser. Gevşeme gerilimi iki set Siemens motor toge tarafından kontrol edildiorada.


6 Otomatik boşaltma bitmiş rulolar

Otomatik boşaltma bitmiş rulolar

4 Bitmiş sarma ruloları5 Bitmiş geri sarma ruloları yüzeyi
 Bitmiş sarma rulolarıBitmiş geri sarma ruloları yüzeyi

Sarma ÜnitesiSarma milleri yaprak tipi hava şişirme milleridir. İki set motor, geri sarma millerini çalıştırır ve yüksek kaliteli bitmiş geri sarma ruloları elde etmek için makul bir gerilim üretir. Kesme yüzeyi pürüzsüzdür ve kırışmaz. Bitmiş rulolar, işletim işçiliğinden tasarruf etmek için otomatik olarak boşaltılabilir.


SLD model makinede 9 adet üst dilme bıçağı mili

SLD model makinede üst dilme bıçağı mili

7 Yuvarlak dilme bıçakları8 Dilme bıçakları yüksek hızlı alaşımlı çelikten yapılmıştır
Yuvarlak dilme bıçakları Dilme bıçakları yüksek hızlı alaşımlı çelikten yapılmıştır

Dilme bıçakları: Dilme bıçaklarının mil çapı 100 mm'dir. Bıçakları tutmak ve makine çalışırken titremeyi önlemek için yeterince güçlüdür. Bu nedenle kesme hassasiyeti çok yüksektir. Milin bir ucu sabit, diğer ucu dönebilir. Bu tasarım, dilme bıçaklarının değiştirilmesini çok kolaylaştırır. Dilme bıçağı, yüksek hızlı alaşımlı çelikten yapılmıştır. Yüksek hassasiyet ve dayanıklılık özelliklerine sahiptir.


10 EPC sistem kontrol paneli11 EPC sistem sensörü
EPC sistem kontrol paneliEPC sistem sensörü

EPC Sistemi:  Sistem otomatik web kenar konum düzeltme sistemidir. Kenar dedektör sensörü, kontrol paneli ve sürücü motoru içerir. Sistem, ünlü web kenar kontrol sistemi tedarikçisi Erhardt+Leimer şirketi tarafından yapılmıştır. Yüksek hassasiyetli sistem, web kenar konumunu her zaman hızlı bir şekilde otomatik olarak ayarlar.


12 Dokunmatik EkranSLD dilme makinesi ameliyat masası
 Dokunmatik EkranSLD dilme makinesi ameliyat masası

Ameliyat masası:Makine, büyük boyutlu bir işletim ekranına sahip bağımsız bir ameliyat masasına sahiptir. Konsol, makinenin çeşitli kontrol anahtarlarını entegre eder.


Kağıt dilme makinesinde silindirli ve damperli 14 sabit gerilim sistemi15 kağıt dilme makinesi sabit tansiyon kontrol sistemi
dilme makinesinde sabit gerilim sistemli silindir ve damper
kağıt dilme makinesi sabit gerilim kontrol sistemi

Sabit gerilim sistemi:Sistem alüminyum silindirler ve iki set silindirden oluşmaktadır. Bir silindir seti, sönümleme sensörleri ile donatılmıştır. Hava silindiri, alüminyum silindirin konumunu ayarlamak için damperin sinyaline göre karşılık gelen hava basıncını verir. Böyle bir sistem ile taşıma sırasında kağıdın gerilimi her zaman sabit tutulabilir.


Neden bir set SLD serisi kağıt jumbo rulo dilme makinesine ihtiyacınız var?

Cevap: Kağıt dönüştürme şirketlerinin, matbaaların veya kağıt rulo işleme fabrikalarının yöneticisi ve sahibiyseniz, daha büyük genişlikte jumbo rulo işlemek istemeniz gerekir. SLD serisi kağıt dilme sarma makinesi, gereksinime ulaşmak için ideal bir ekipmandır. Portal yapısı, makinenin 2000 mm'den fazla genişlikte kağıt jumbo rulolarını sabit bir şekilde kesebilmesini ve geri sarabilmesini sağlar. Seri makinede maksimum genişlik makinesi 3000 mm'dir.

SLD-穿料图Kağıt jumbo rulolarım çeşitli iç çaplara sahiptir. SLD serisi makine, farklı iç çaplı maça jumbo rulolarını alabilir mi?

Cevap: Evet, açma standında 3 inç, 6 inç, 12 inç veya diğer özel boyutlar gibi çeşitli iç çaplı göbeklerin takılması için çok boyutlu hava aynaları bulunur. Makine aynalarımız, makine çalışırken kağıt jumbo ruloları sabitlemek için mekanik yapıyı benimser.

插图 -1插图 -2
Hidrolik kontrollü havalı aynalar
3 boy ayna bir aradaSLD serisi kağıt dilme sarma makinasındaki açma sehpasının avantajları nelerdir?
Cevap: Çözme standımızın ağırlığı 4 tondan fazladır. Jumbo kağıt rulolarla yüklendiğinde ve hız maksimuma ulaştığında, yine de çok kararlı kalabilir. Açma sehpasındaki kollar, 3000 kg ağırlığındaki kağıt ruloları ve 1600 mm çaplı ruloları almaya yetecek güce sahip hidrolik silindirler tarafından kontrol edilir.

插图 -3
插图 -4Opsiyonel olarak kağıt ağ otomatik iplik geçirme sisteminiz var mı?
Cevap: Evet, makinemizde kağıt ağını kolayca iplik geçirmek için otomatik sistemimiz var. Detayları almak için lütfen satışlarımızla iletişime geçin.

Makine açma gerilimini nasıl kontrol eder?
Cevap: Gevşeme gerilimi kontrolü hakkında, manyetik toz fren, pnömatik fren ve servo motorlar olmak üzere üç seçeneğimiz var. Motorların kontrol gerginlik sistemi en hassas ve kararlı olanıdır. Ancak gerilimi frenle kontrol etmenin avantajları da vardır. Malzemeniz için hangi tip gerilim kontrol sisteminin daha iyi olduğunu bilmek istiyorsanız, lütfen satış ekiplerimizle iletişime geçin.

插图 -5
motor
插图 -6

插图 -7

manyetik toz fren
pnömatik frenModel makinede muz silindiri var mı?
Cevap: Kağıttaki kırışıklıkları gidermek için kağıt ağı yaymak için kullanılan muzlu rulo. Normalde, esas olarak ince kağıt rulolarını dönüştüren müşteriler için silindirleri kuracağız. Satışlarımıza malzeme özelliklerinizi ve detay gereksinimlerinizi söylemeniz çok önemlidir.

Çeşitli dilme genişlikleri elde etmek için bıçaklar nasıl ayarlanır?

Cevap: SLD serisi makine dilme ünitesinde üst bıçak ve alt bıçak bulunur. Her ikisi de bıçak millerinde serbestçe hareket ettirilir. Bıçak millerini makineden çıkarmaya gerek yok, operatörler millere dilme bıçaklarını kolayca takıp kaldırabilir. Çünkü üst ve alt bıçak mili, bıçak takmak için bir boşluk sağlamak üzere uçlarını açabilmektedir.

插图 -8

Üst dilme bıçağı mili açılır ve makinenin dışına döndürülür

Model adı

SLD Serisi

Anne Rulo Genişliği (Max)

1300-3000mm

Anne Rulo Çapı (Max)

1600mm (özelleştirilebilir)

Anne Rulo Ağırlık Kapasitesi

4000kg

Sarma Ruloları Çapı (Max)

1500mm

Sarma Ruloları Genişliği (Min)

30mm

Kağıt Çekirdek Boyutu

3-6-12 inç (mevcut özelleştirmek)

Kağıt Rulo GSM Aralığı

15-500gsm

Kesim Kesim

± 0.2mm

hız

500m / dakika

Toplam güç

Makine genişliğine bağlıdır

Case-1:Kağıt Bardak Ve Kağıt Kase Ve Kağıt Kapak İmalatı
Kağıt tek kullanımlık kap üreticileri fabrikasında yaygın olarak kullanılan model kağıt dilme sarma makineleri. Kağıt bardaklar, kağıt kaseler şekillendirme makinesi, bu ürünleri yapmak için besleme alt makaralarına ihtiyaç duyar. Makine, jumbo kağıt rulolarını dar genişlikteki rulolara iyi kesebilir (maksimum çap 1000 mm olabilir). Kağıt kapak işleme ayrıca şekillendirme makinesine belirli genişlikte rulo besleme beslemesi gerektirir.

Case-2:Kağıt Torba İmalatı
Kağıt torbalar normal olarak kraft kağıdını veya kaplanmış yağlı kağıdı benimser. Dilme sarma makinemiz, bu tür kağıt stok rulolarını, kağıt torba şekillendirme makinesine beslenecek olan genişlik kağıt rulolarını özelleştirebilir. Ancak hala birçok kağıt torba üreticisi, bazı kağıt torba türleri için kağıt beslemeli kağıt torba şekillendirme makinesi kullanıyor. Bu üretici fabrikasında, kağıt dilme sarma makinesi, kağıt rulolarını yazdırdıktan sonra dönüştürmek için kullanılır.

Durum-3: Kağıt Tüp ve Kağıt Kutu
Kağıt tüp, kağıt ürünleri endüstrisinde vazgeçilmez bir araçtır. Kağıt boru üreten makinenin de farklı genişliklerde küçük kağıt rulolar girmesi gerekir. Bu küçük kağıt rulolarının genişliğini girmek, yapmak istediğiniz çapta kağıt tüpe bağlıdır. Bu nedenle, kağıt tüp üretim gereksinimlerini karşılamak için kağıt jumbo ruloyu farklı genişliklerde küçük rulolar halinde kesmeliyiz. Kağıt kutu işleme yapmak, kağıt tüp imalatına benzer.

maç 1-1
maç 1-2
maç 1-3
maç 1-4
maç 1-5
maç 1-6
maç 2-1
maç 2-2
maç 2-3
maç 3-1
maç 3-2
maç 3-3

Bize ulaşın

Sıcak kategoriler