Tüm Kategoriler

E-mail:[email protected]

EN

Buradasınız : Ana Sayfa>Ürünler>Kağıt dilme makinesi

Bize ulaşın

Mobil: 86 18858786298

E-posta: [email protected]

Naber :86 18858786298

Add : Wanquan Makine Sanayi Parkı B17-8, Wanquan Kasabası, Pingyang İlçesi, Wenzhou Şehri, Zhejiang Eyaleti

Kendinden Yapışkanlı Etiket Etiket Rulo Dilme Sarma Makinesi

Bu SLC serisi dilme sarma makinası esas olarak kendinden yapışkanlı etiket etiket kağıdını, lamine kompozit rulo malzemesini kesmek için kullanılır. İsteğe bağlı olarak portal çerçeve yapısı, hava kayma sürtünmeli geri sarma milleri, üç servo motor, otomatik web kenarı kılavuz sistemi, otomatik boşaltma sistemi ve otomatik bıçak ayarlama sistemini benimser.

  • Açıklama
  • Parametre
  • uygulanabilir
  • Müşteri Fabrika Turu
  • Sorular

Baskı ve paketleme, etiket filmi endüstrisi ürünlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Örneğin şişe suyunu, içecek etiketini jumbo ruloyu, özelleştirilmiş genişlikte küçük rulolara bastıktan sonra kesip geri sarabilir. Ayrıca kağıt-plastik kompozit malzemeleri, silikon kaplı yağlı kağıdı, PE kaplı kağıdı, lamine kağıdı vb. de kesebilir. Gıda ambalaj poşeti, tıbbi ilaç poşeti, plastik film poşeti, etiket, yapışkan kağıt etiket vb. yapımı.

Özelliği:
1. Makine gövdesi 60 mm kalınlığında yüksek kaliteli çelik levha kullanır. Bu, makinenin yüksek hızda çalışırken titremeyi önlemesini sağlar, böylece kağıt rulolarının dilme doğruluğunu artırır.
2. Portal çerçeve yapısı, ağ malzemesini üstten makineye, toz önleyici çubuğu malzemenin yüzeyine iletebilir. Aynı zamanda operatöre kağıdı birleştirmek için yeterli alan sağlar ve dilme bıçaklarının ayarlanması kolaydır. (standart modelde ekleme masası vardır)
3.Makinede, malzemelerin aktarımı ve dilme sonrası sarım için kullanılan üç servo motor bulunmaktadır. (Beş motorlu model bir seçenektir)
4.SIEMENS PLC, birçok fonksiyona sahip akıllı bir işletim programı sistemine sahiptir, otomatik sayma ölçer, sarma sayaçlarını ayarlamak için otomatik durdurma, ortaya çıkma durdurma vb.
5.Otomatik gerginlik kontrolü. Makine, ana rulonun çapını otomatik olarak ölçebilir ve çıkış gerilimini otomatik olarak ayarlayabilir.
5. Geri sarma milleri, millerdeki her bir dilme rulosundaki gerilimi ayrı ayrı kontrol edebilen hava sürtünme millerini kullanır.
6. Geri sarma ruloları, bitmiş ruloları geri sarmak için daha iyi olabilen kıstırma silindirleri tarafından preslenir. Bitmiş rulo kenarı daha düz ve düzgün, daha sıkı olacaktır.
7. Web yönlendirme sistemi, web kenarını otomatik olarak algılar ve dilme doğruluğunu artırabilecek konumu ayarlar.
8. Dilme bıçakları: Dilme genişliğini elde etmek için dilme bıçaklarının konumunu manuel olarak ayarlayın. Yarı otomatik bıçak ayar sistemi opsiyoneldir.

Otomatik Boşaltma İticisiÇift S Çekişli Ağ Malzemesi
 Otomatik Boşaltma İticiÇift S Çekişli Ağ Malzemesi
EPC Sensörü CCD TipiÇözme Standı İçin Servo Motor
EPC Sensörü CCD Tipi Sarma Standı İçin Servo Motor
Dilme Bıçağı Ünitesi KapağıDilme Bıçağı Ünitesi
 Dilme Bıçağı Ünitesi KapağıDilme Bıçağı Ünitesi
Ekleme MasasıWeb'i Tepegözden Geçirmek
 Ekleme Tablosu Web'i Tepegözden Geçirmek

Model adı

SLC serisi

Anne Rulo Genişliği (Max)

1300-1800mm

Anne Rulo Çapı (Max)

1600mm

Anne Rulo Ağırlık Kapasitesi

2000kg

Sarma Ruloları Çapı (Max)

800mm

Sarma Ruloları Genişliği (Min)

30mm

Kağıt Çekirdek Boyutu

3 inç (mevcut özelleştirmek)

Kalınlık Aralığı

30-400gsm

Kesim Kesim

± 0.2mm

hız

400m / dakika

Durum-1: Kendinden Yapışkanlı Kağıt Etiket Stok Ruloları,Sticker Etiket Ruloları
Kendinden yapışkanlı etiketler, kırmızı şarap etiketleri, süpermarket fiyat etiketleri, cilt bakım etiketleri vb. gibi hayatımızda yaygın olarak kullanılmaktadır. Kendinden yapışkanlı kaplama makinesinin genişliği genellikle 900 mm'yi aşıyor. Bu nedenle, kendinden yapışkanlı üretici, büyük ruloları küçük rulolar halinde kesmek zorundadır. Kendinden yapışkanlı etiketler için genişlik kalıp kesme makinesi ve baskı makinesi 500 mm'yi geçmediğinden. Bu nedenle, kağıt rulodan küçük rulolara dilme sarma makinesi, genişlik rulolarını özelleştirmek için jumbo ruloyu dönüştürmek için kullanılır.
Durum-2: Şişe Suyu ve İçecek Etiketi Stok Ruloları
Birçok tüketici ürünü, şişelenmiş su ve çeşitli içecekler gibi film etiketleri gerektirir. Film etiketlerinin üretimi, film üfleme makineleri, baskı makineleri, laminasyon makineleri, dilme makineleri ve diğer ekipmanları gerektirir. Film etiketi üreticisinin, basılı film rulosunu müşterinin istediği genişlikte kesmesi gerekir.
Durum-3: Gıda ve Tıbbi Kese Yapımı İçin Lamine Film Ruloları
Sızdırmazlık ve koruma etkisini iyileştirmek için birçok gıda ve ilaç ambalaj poşeti, alüminyum folyo ve film kompozit malzemeler ve kağıt ve film kompozit malzemeler gibi kompozit malzemeler kullanır. Kompozit malzemelerin performansı daha iyi olacaktır. Bununla birlikte, kompozit malzemeler genellikle eşit olmayan kalınlığa sahiptir. Bu nedenle, kompozit esnek ambalaj malzemeleri, hammadde rulolarını kesmek için kayma halkaları sürtünme mili dilme makinesini kullanacaktır.

Sahteciliğe Karşı Etiketler
İçecek Şişesi Etiket Etiketi

Tıbbi Etiket Etiketi

Lastik Etiketi
Su Geçirmez Etiket Etiketi
未 标题-1

Fiyat etiketleri, bira ve içecek şişelerinin üzerindeki etiketler, günlük kimyasal ürün etiketleri, ilaç etiketleri, lastik etiketleri gibi etiketler hayatımızda çok sık karşılaşılan şeylerdir. SLC tipi ve SLD-pro tipi yüksek hızlı hassas dilme ve sarma makinelerimiz Binbao Makineleri, ayırma kağıdının dilimlenmesi, kendinden yapışkanlı makaraların dilimlenmesi, ayırma filminin dilimlenmesi vb. gibi etiket hammaddelerinin üretiminde ve işlenmesinde kullanılmaktadır. Etiket ürünleri sektöründe yurt içi ve yurt dışında çok sayıda müşterimiz bulunmaktadır.

SLC-Kendinden Yapışkanlı Kağıt Dilme Sarma Makinası 1
SLC-Kendinden Yapışkanlı Kağıt Dilme Sarma Makinası 2
SLC-Kendinden Yapışkanlı Kağıt Dilme Sarma Makinası 3
SLC-Kendinden Yapışkanlı Kağıt Dilme Sarma Makinası 4
1667804791369726
1667804801797610
Termal Kağıt Jumbo Rulo Dilimleme Sarma Makinası 1
Termal Kağıt Jumbo Rulo Dilimleme Sarma Makinası 2
Termal Kağıt Jumbo Rulo Dilimleme Sarma Makinası 3
Termal Kağıt Jumbo Rulo Dilimleme Sarma Makinası 4
Termal Kağıt Jumbo Rulo Dilimleme Sarma Makinası 5

Bu fotoğraflar Kolombiyalı müşterimizin fabrikasında çekildi. Güney Amerika'da yüksek bir üne sahip profesyonel bir gıda ambalaj ürünleri üreticisidir. U şeklindeki kağıt çubukların üretimi için SLB serisi dilme makinemizi satın aldılar. Geçmişte, dilme makineleri yalnızca 600 mm'den daha az genişliğe sahip kağıt rulolarını kesebiliyordu; bu, yalnızca düşük hassasiyete değil, aynı zamanda düşük üretkenliğe de sahipti. Artık makinemiz 350 m/dk hızla çalışabilmektedir. Makinelerimiz yalnızca üretim kapasitelerini artırmalarına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda hammadde tasarrufu da sağlar。案例 1-1
1-1-1
案例 1-2
案例 1-3
案例 1-4
案例 1-5


İkinci durumda, makine, gıda ambalaj hammaddesi kağıt rulo tedarikçisi olan yerli bir müşterimiz tarafından satın alındı. Çay poşetleri, şeker poşetleri, kahve vb. ürünlere ambalaj ruloları sağlarlar. Bu tip ambalaj filtre kağıtları özel bir malzemedir. Çok yüksek gerilim kontrol sistemi ister.案例 2-1
案例 2-2
案例 2-3
案例 2-4

1.Makineniz ne kadar minimum genişlikte rulo kesebilir ve sarabilir?
Cevap: Seri makine minimum 20mm genişliğinde rulolar yapabilir

2. Kendinden yapışkanlı kağıt ve silikon kaplı gıda ambalaj kağıdı için astar kağıdı üreticisiyiz. Malzeme çok kaygandır ve dar genişlikteki rulolara sarılması zordur. Sorunu nasıl çözersiniz?
Cevap: Birçok benzer malzeme üreticisi müşteriye çözümler sağladık. Makinamızın makul yapısı ve kontrol sistemi malzemenin kaymasını engelleyebilmektedir.

3.Kağıt rulolarımız esnek baskı makinesi tarafından basılmaktadır. Makinenizin web yönlendiricisi, kenardaki baskı işaret çizgisini tespit edip kenarı kırpabilir mi?
Cevap: Evet, baskı hattını algılamak için kameralı CCD tipi sensör kullanabiliriz. Ayrıca, makinemiz atık kenarını kırpabilir ve makineden dışarı üfleyebilir.

4.Avrupa'da baskı ve ambalaj malzemeleri ve ekipmanları tedarikçisiyim. Model makine için CE belgeniz var mı?
Cevap: Tüm dilme makinesi modellerimiz SGS sertifikalı CE'ye sahiptir.

5. Sarma millerinde hangi tip sürtünme halkaları kullanıyorsunuz?
Cevap: Çeşitli malzemeler için farklı tipte sürtünme halkaları kullanacağız. Bu, malzeme özelliklerine bağlıdır.

6. Makine bu bitirme rulolarını nasıl boşaltır?
Cevap: İki tip boşaltma yolumuz var. Bir model makine, ruloları manuel olarak boşaltmalıdır. Diğer bir modelde otomatik boşaltma sistemi vardır, sistem elektrikli hareketli kol ile bitirme rulolarını millerden dışarı itebilir.

7. Ürünlerimizin işlenmesi için bazı gereksinimlerim var mı? Bana yardımcı olabilir misiniz?
Cevap: Gereksinimleri özelleştirmek için çözümler sunmak için profesyonel bir tasarımcı ekibimiz var. Bizimle iletişime geçmekten ve yeni fikirlerinizi tartışmaktan memnuniyet duyarız.

Bize ulaşın

Sıcak kategoriler