Tüm Kategoriler

E-mail:[email protected]

EN

Buradasınız : Ana Sayfa>Ürünler>Kağıt kesme makinası

Bize ulaşın

Mobil: 86 18858786298

E-posta: [email protected]

Naber :86 18858786298

Add : Wanquan Makine Sanayi Parkı B17-8, Wanquan Kasabası, Pingyang İlçesi, Wenzhou Şehri, Zhejiang Eyaleti

Yüksek Hassasiyetli Kağıt Rulo Kaplama Makinesi Karton Kağıt Kesme Makinesi

CHM-1400/1700/1900 Servo hassas çift sarmallı yüksek hızlı sac kesme makinesi, yeni nesil sac kesme ekipmanı oluşturmak ve piyasaya sürmek için üst düzey mühendislerimizin zengin deneyimi ve lider üretim teknolojisiyle birleştirerek Avrupa'nın ileri teknolojisini uygular. Bu makine çift sarmal tasarımını benimser, kağıdın kesilmesinin kenarı ham veya toz olmadan pürüzsüzdür. Yüksek kesim hassasiyeti özelliği sayesinde kesilen kağıdın doğrudan baskı makinelerinde kullanılabilmesini sağlar...

  • Açıklama
  • Parametre
  • uygulanabilir
  • Müşteri Fabrika Turu
  • Sorular

CHM-1400/1700/1900 Servo hassas çift sarmal yüksek hızlı sac kesme makinesi, yeni nesil sac kesme ekipmanı oluşturmak ve başlatmak için üst düzey mühendislerimizin zengin deneyimi ve önde gelen üretim teknolojisi ile birleştirerek Avrupa'nın ileri teknolojisini uygular. Bu makine çift sarmal tasarımı benimser, kesme kağıdının kenarı ham veya toz olmadan pürüzsüzdür. Yüksek kesim hassasiyeti özelliği ile, kesimden sonra kağıdın doğrudan baskı makinelerinde kullanılabildiğinden emin olun, bu da üretim maliyetini düşürmeye ve üretim verimliliğini artırmaya yardımcı olur. Şu anda kağıt yapım ve baskı endüstrisinde en popüler ve ideal kesme makinesidir. İngiliz ileri teknolojisini benimser ve AC servo motorlar tarafından tahrik edilir, yüksek kesme hızı 300 kesim / dak'ya ulaşır. Ve bir seferde 8 kağıt ruloyu kesebilir. Ayrıca otomatik sapma düzeltme ve antistatik cihaz ile donatılmıştır. Kağıt besleme ve verme üniteleri hidrolik sistem ile otomatiktir. İnsan ve makine arayüz sistemi, işlemi çok daha kolay ve kullanışlı hale getirebilir.

Özelliği:
1. Yüksek hız ve hassasiyet, 300 metre/dk, 300 kesim/dk, ±0.5 mm.
2.PLC kontrol sistemi, otomatik gerginlik kontrolü, otomatik sayfa sayma, istifleme, işaret ekleme.
3. Hidrolik çözücü ünitesi, makineye kağıt jumbo rulosu yüklemek kolaydır.
4.Toplama ünitesi, bitmiş kesim kağıt yaprakları palette toplanacaktır.
5. Kağıt ağını iki kağıda kesebilen ve bir seferde atık kenarını kesebilen dilme ünitesine sahiptir.
6. Makine, makine dokunmatik ekranındaki ayar numaranıza göre yığınlara işaret etiketlerini otomatik olarak sayabilir ve yerleştirebilir.
7. Makine gövdesi 25 mm kalınlığında çelik kullanır, yüksek hızda çalışırken çok kararlıdır.


CHM-1400-细节1CHM-1400-细节2


GW-单刀-600-5CHM-1400-细节4


CHM-1400-细节5CHM-1400-细节5-1


CHM-1400-细节6CHM-1400-细节7


Kontrol Paneli 副本Konveyör Sistemi 副本
Kontrol PaneliKonveyör Sistemi
Elektrik Kontrol Sistemi 副本Mil Az Sarma Standı 副本
Elektrik kontrol sistemiMil Az Sarma Standı
Dilme Bıçağı 副本İstifleme Yığını 副本
Dilme BıçağıYığın Yığını

Model

CHM-1400 / CHM-1700

Kesme türü

Üst bıçak döner, alt bıçak sabit

kağıt ağırlığı

60-550GSM

Makara çapı

Maks 1800 mm (71 ")

makara genişliği

Maks 1400 mm (55") / Maks 1700 mm (67")

Bitmiş genişlik

Maks 1400 mm (55") / Maks 1700 mm (67")

Bitmiş levha uzunluğu

Min.450-Maks.1650 mm

Num. kesen rulo sayısı

2/4/6 rulo

kesme hassasiyeti

±0.5mm(L<1000mm) ±0.1% (L≥1000mm)

Maks. Alan sayısı kesme hızı

300 kesim / dakika

Maks. Hat hızı

300m/dak

Kağıt rulo kaldırıcı

Hidrolik şaft daha az tip

1.Baskı Atölyesi.Baskı hizmeti şirketlerinde, kağıt levhaları basmak için genellikle ofset baskı makinesini kullanırlar. Bu nedenle, jumbo kağıt rulosu veya benzeri malzemeleri belirli uzunluk ve genişlikteki sayfalara kesmek için bir kağıt levha kesme makinesine ihtiyaç duyarlar. Ortaya çıkan kağıt tabakalar palet içinde istiflenecektir. Kağıt kesme makinesi tarafından kenar kırpıldıktan sonra, ofset baskı makinesine veya diğer tabaka beslemeli üretim makinelerine beslenecektir.

2. Kağıt Fabrikası. Kağıt fabrikaları sadece kağıt jumbo ruloları satmakla kalmaz, aynı zamanda çeşitli özel boyutlu kağıt levha talebiyle de karşı karşıya kalırlar. Yüksek hızlı rulodan levhaya kesme makinemiz / kaplama makinemiz, kağıt rulolarını çeşitli ebatlarda levhalar halinde kesmelerine ve kesmelerine yardımcı olabilir. Piyasada satılmak üzere çeşitli miktarlardaki levhaları bir top halinde paketleyecekler. Karton, kuşe kağıt, kraft kağıt, kültür kağıdı, çift ofset kağıt, parlak fotoğraf kağıdı, altın ve gümüş karton, alüminyum folyo kağıt, lazer lazer kağıdı, tütün ve alkol ambalaj kağıdı vb.

3. Oluklu kutu üreticisi. Oluklu kutular için pazar talebi çok büyük. Diş macunu kutusu, şarap kutusu, oyuncak kutusu vb. Gibi. Kartonların üretiminde, baskı preslerinde, laminasyon makinelerinde, kalıp kesme makinelerinde, kutu yapıştırıcılarında ve diğer ilgili ekipmanlarda ihtiyaç vardır. Baskı presleri ve kalıp kesme makineleri genellikle sac kullanır besleme yapısı. Bu nedenle, kalıp kesme makinesi ve ofset baskı ayağı gibi diğer üretim makinelerine beslemek için kesilmiş rulo malzemeyi farklı boyutta tabakalara ihtiyaç duyarlar.

CHM-1400-客户现场1CHM-1400-客户现场2


CHM-1400-客户现场3CHM-1400-客户现场4


CHM-1400-客户现场5CHM-1400-客户现场6


CHM-1400-客户现场7CHM-1400-客户现场8


CHM-1400-客户现场9CHM-1400-客户现场10


1. Kağıt kesme makinesi bıçağı hangi malzemeyi kullanır?
Cevap: Almanya'yı çapraz kesme bıçağı malzememiz olarak tungsten çeliği ithal ediyoruz. Yeterince sert ve keskin. Normal kalınlıktaki malzemeyi keserseniz yılda bir kez bilemeye ihtiyacınız var.

2. Makine hafif kağıt rulolar için gerçekten iyi çalışabilir mi?
Cevap: Tabii ki, makinemiz mükemmel kesim hafif kağıt rulolar. Ancak iki ruloyu veya dört ruloyu tek bir makinede kesmenizi öneririz. Birden fazla rulo besleme yaprağı kesme makinesi yapabiliriz

3. Makineye dilme bıçağı ünitesi ekleyebilir misiniz?
Cevap: SCT model makine, bir seferde bir sayfa veya iki sayfa kesmeye uygundur. Dilme bıçakları ünitesi, iki yaprağı kesmek ve kağıt kenarını kesmek için kullanılacaktır. Bir seferde daha fazla yaprak kesmek istiyorsanız, başka model makinelerimiz de mevcuttur.

4. Kağıdımda çok güçlü bir statik var. Sorunu nasıl çözersiniz?
Cevap: Makinemiz, malzeme statik seviyenize göre birden fazla set statik eliminatör ekipmanı kurmuştur.

5.Ben kalıp etiketi imalatıyım. Kesme hassasiyeti konusunda çok yüksek gereksinimlerimiz var.Makinenizin minimum kesme hatası nedir?
Cevap: Normal standart model makinemiz ±0.2mm hassasiyete ulaşabilir. Ancak kalıp içi etiket ve sigara kutusu için daha yüksek hassasiyette baskılı plastik film levha kesme makinesi de yapabiliriz.

6. Ürünlerimizin işlenmesi için bazı gereksinimlerim var mı? Bana yardımcı olabilir misiniz?
Cevap: Gereksinimleri özelleştirmek için çözümler sunmak için profesyonel bir tasarımcı ekibimiz var. Bizimle iletişime geçmekten ve yeni fikirlerinizi tartışmaktan memnuniyet duyarız.

Bize ulaşın

Sıcak kategoriler