Tüm Kategoriler

E-mail:[email protected]

EN

Buradasınız : Ana Sayfa>Ürünler>Kağıt kesme makinası

Bize ulaşın

Mobil: 86 18858786298

E-posta: [email protected]

Naber :86 18858786298

Add : Wanquan Makine Sanayi Parkı B17-8, Wanquan Kasabası, Pingyang İlçesi, Wenzhou Şehri, Zhejiang Eyaleti

BINBAO SCT Özel Boyut Kağıt Ruloları Tabakalama Kesici Makinesi Kağıt Rulodan Yapraklara Kesme Dilme Makinesi

SCT-800/1100/1400 serisi makine, büyük boyutlu kağıt tabakalar için özel boyutlu bir yaprak kesme makinesidir. Ayrıca baskı ve ambalaj endüstrisi ürünlerinde rulodan tabakaya kesme makinesi, tabakalama makinesi, kesme dilme makinesi olarak da adlandırılır.

  • Açıklama
  • Parametre
  • uygulanabilir
  • Müşteri Fabrika Turu
  • Sorular

Makine sadece genel ve özel kağıt malzemeyi kesmekle kalmaz, kendinden yapışkanlı da pvc, pet, pp ve benzeri plastik film malzemelerini jumbo rulodan levha formuna kadar kesebilir. Model makineyi Filipinler, Vietnam, Endonezya, Tayland, Malezya, BAE, Mısır, Cezayir, Tunus, Güney Afrika, Almanya, Polonya, Rusya ve benzeri ülke müşterilerine ihraç ettik. Binbao şirketi SCT serisi kağıt levha kesimini kullanabilirler. gıda ambalajı için özel boyutlu kağıt toplarını kesmek, ofset baskı makinesine beslemek için büyük boyutlu yazdırılabilir kağıt tabakalarını kesmek, kendinden yapışkanlı kağıdı, etiket kağıdını kesmek için makine. Baskı ve ambalaj endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Özelliği:
1.Makine Rafı: Makine rafı, Shanghai BaoSteel şirketini çelik hammadde olarak benimser. 16 mm kalınlığında makine gövde duvarı, makineyi daha güçlü ve eski çalışır hale getirir.
2.Alüminyum Silindirler: Makineye monte edilen tüm alüminyum rulolar, dinamik denge testi yapılmaktadır. Malzeme bu silindirlerde herhangi bir çizilme olmadan sorunsuz bir şekilde hareket edebilir.
3.PU-Silindirler: PU silindirler, makine besleme hassasiyetini garanti edebilen yüksek aşındırıcı dirençtir.
4.Hidrolik Silindir Kaldırıcı: Jumbo rulo malzemesi, şafttan daha az hidrolik silindir tarafından yerden kolayca kaldırılabilir. İşçilikten tasarruf edin ve jumbo rulo yükleme işlemini kolayca çalıştırın.
5.Motorlar: Makine, sürmek için bir set servo motor ve iki set asenkron motor kullanır. Makinenin yüksek seviyede kesme hassasiyeti ile çalışmasını sağlar (0.2 mm hata aralığı)
6.Kontrol Sistemi: SCN serisi kağıt kesme makinesi, Japon marka PLC ile akıllı ve kolay işletim kontrol sistemini uyarlar. Otomatik sayma levhaları, parti başına kesimden sonra otomatik durdurma makinesi, otomatik ana rulo çapını algılama, otomatik gerginlik kontrolü ve benzeri fonksiyonlara sahiptir. Dokunmatik ekranda, makinenin çalışma koşulu parametrelerini de kontrol edebilirsiniz.
7. İstifleme Paleti: Makinede bir istifleme paleti, palet üzerinde istiflenen kağıt levhaları çıktı. Ayrıca kağıt yaprakların kenarlarını pürüzsüz ve temiz hale getirmek için titreşimli bir tahtaya sahiptir. Maksimum istifleme yüksekliği 1000 mm olabilir. Forklift ile paleti makineden kolayca boşaltabilirsiniz.
8. Ekleme ekipmanını işaretleyin: Makine, çıktı kağıt sayfalarını otomatik olarak sayabilir ve istiflenen kağıt sayfaları yığınına işaretler ekleyebilir.
9.Renk işareti sensörü: Basılı malzeme rulolarını kesmeniz gerekiyorsa, makine işaretleri algılamak ve kesme hassasiyetini artırmak için baskı renk işareti sensörü ekleyebilir.


ÖTV-细节-Yığın İstiflemesct-细节-Yığın İstifleme-2
Yığın İstifleme-2Web Rehberi Sürücüsü
Elektrik Kontrol KabiniYüzer Silindirler
Elektrik Kontrol KabiniYüzer Silindirler
Hidrolik Silindir İstasyonuHidrolik Kaldırıcı
Hidrolik Silindir İstasyonu
Hidrolik Kaldırıcı
İşaret Ekle EkipmanıYuvarlak Dilme Bıçağı
İşaret Ekle EkipmanıYuvarlak Dilme Bıçağı
İstifleme PlatformuWeb Rehberi Kontrol Paneli
İstifleme PlatformuWeb Rehberi Kontrol Paneli


Neden Binbao Machinery kağıt rulosunu yaprak kesme makinesine seçmelisiniz?


Binbao makine ekibi, kağıt rulodan yaprak kesme makinesine (kağıt tabakalama makinesi) 10 yıldan fazla çalıştı. Giyotin bıçak tipi kağıt levha kesme makinemiz, baskı ve ambalaj ürünleri endüstrisindeki üst düzey kağıt levha kesme gereksinimlerini karşıladı. Sarma için mg kağıt gibi ince kağıt rulosunu levhalara (kağıt yoğunluğu 50 gsm'den düşük) kesmek için Ar-Ge ve üretime odaklanıyoruz. tek kullanımlık ürünler, gıda ambalaj kağıdı ve silikon kaplı kağıt levhalar. Binbao makinesindeki tüm satış ve teknik mühendisler, Çin'deki ünlü üniversiteden mezun olmuştur. Profesyonel teknik bilgi ve İngilizce iletişim becerisi, en iyi danışmanı ve satış sonrası hizmeti verebilmemizi sağlar. Rulodan levhaya makinede özel işleme işlevine ihtiyacınız varsa, mühendis ekiplerimiz gerçek üretim taleplerinize göre makineyi size özelleştirmek için destek sağlayabilir.


插图 -3

插图 -1

插图 -2


Satış sonrası hizmetimiz ile diğerleri arasındaki fark nedir?


Uluslararası bir dilme makinesi üreticisi olarak, tam setler İngilizce versiyon makine kılavuzu kitabı, devre şeması, mekanik yapı şeması sağlıyoruz. Satış sonrası servis mühendislerimiz ayrıca İngilizce konuşabilir ve müşterilerin operatörleriyle kolayca iletişim kurabilir. Çok sayıda makine çalıştırma videosu kaydettik. Basit ve anlaşılması kolaydır ve müşterilerin makine operatörlerinin makineyi hızlı bir şekilde tanımasına ve çalışmaya başlamasına yardımcı olabilirler. Ürettiğimiz tüm makineler internete bağlanabilir ve teknik ekibimiz sistem arızalarını uzaktan kontrol edebilir, parametreleri ayarlayabilir ve müşteriler için diğer hizmetler.


团队-1团队-2
satış ekiplerimakine tasarımcısı
团队-3插图 -17
kalite kontrolü
makine el kitabı


Model makinede hangi rulo malzemeyi levhalara kesebilir?


Rulodan tabakaya kesme makinemiz esas olarak çeşitli kağıt rulolarını tabakalara kesmek için kullanılır, ancak aynı zamanda cerrahi yatak için tıbbi dokuma olmayan kumaş tabakalar, sterilizatör için tıbbi ekipman sarma tabakaları, pet plastik film gibi boyut tabakalarını özelleştirmek için diğer rulo malzemelerini de işleyebilir. kitap kapağı için levhalar, tıbbi için x-ray pet film levhaları, dekorasyon için diğer plastik levhalar. Malzemeniz hakkında bir fikriniz yoksa, danışman almak için lütfen satış öncesi ekibimizle iletişime geçin. Size çözüm sunacağız.


插图 -4插图 -5
gıda ambalaj kağıdıMG kağıt sayfaları
插图 -6插图 -7
Kitap kapaklarısanat çizim kağıt levhalar
插图 -8插图 -9
röntgen pet film tabakalarıkrep kağıt levhalar/dokuma olmayan kumaş levhalar


Kağıt rulonuzdan yaprak kesme makinenize kağıt yaprak nasıl alınır?


Kesim işleminden sonra bu kağıtları makineden çıkarmamız ve kutulara veya toplara paketlememiz gerekiyor. Normal tabla makinesinde makine durduğunda kağıt yapraklarını manuel olarak çıkarmalısınız. Ancak konveyör bantlı masa kağıt levhaları durmadan kesme makinesi ve kağıt levhaları ileriye doğru iletir. Operatörler makinenin önünde durur ve makineyi durdurmadan kağıt yapraklarını çıkarır. Daha verimli ve güvenlidir. Büyük boyutlu kağıt sayfalarını keserseniz, manuel olarak çıkarmak zordur. Bu yüzden mühendisimiz makineyi otomatik istifleme platformlu tasarlar. Bunlar kesildikten sonra kağıt levhalar platformda istiflenebilir ve maksimum istifleme yüksekliği 1000 mm olabilir. Forklift ile boşaltmak kolaydır.


SLC-4-1600-Güvenlik Ekipmanları

SCT-1400-无轴
SCN-占地面积图

Kağıt rulodan yaprak makinesine kesme doğruluğu nedir?


Kağıt tabakalama makinemiz ±0.2 mm kesme hassasiyetine ulaşabilir. Herhangi bir boyuttaki kağıt levhalar doğrudan ofset baskı makinesine ve resmi yazıcı makinesine beslenebilir. Yüksek düzeyde kesme hassasiyeti, işleme sonrasında ürünlerinizin kalitesini garanti eder.


插图-横切刀

插图-分切刀
插图-色标跟踪


SLA model makine açma sehpalarının avantajları nelerdir?


Seri dilme sarma makinesi çözme standı, entegre bir çelik çerçeveye sahiptir ve taban ağırlığı 1500 kg'ı aşmaktadır. Hepimizin bildiği gibi, taban ne kadar ağır olursa, kağıt jumbo rulonun daha kararlı ve daha az dalgalanma ile açılmasını sağlar. Çözme ne kadar kararlı olursa, bitmiş rulolar dilme yüzeyi daha düz ve yüksek hassasiyette olur. Ayrıca, açma sehpasının yağ hidrolik silindiri tarafından kontrol edilen iki güçlü kolu vardır. Kollar, maksimum 1600kg ve maksimum 1500mm çapında jumbo rulo ağırlığını kolayca kaldırabilir. İki güçlü kol lineer kılavuza sabitlenir, böylece kağıt jumbo rulosu yukarı, aşağı, sola ve sağa doğru bir şekilde hareket edebilir. Kağıt göbek aynaları isteğe bağlı, mekanik tip ve hava genleşen tiptir.


Her kesme partisi için konveyör bant masasında kaç kağıt yaprağı istiflenebilir?


Binbao makineleri, tüm model kağıt rulolarından yaprak kesme makinelerinde otomatik sayma işlevine sahiptir. Konveyör bant tablası, kağıt levha istifleme yüksekliğine göre (maksimum istifleme yüksekliği 150mm) otomatik olarak indirilebilir. Örneğin, masaya 1000 yaprak 70gsm A4 kağıdı istiflemek kolay olabilir.

插图 -12


Bu model kağıt tabakalama makinesinde statik eleme cihazı var mı?


Evet, normalde kağıt tabakalama makinemize bir veya iki takım statik eliminatör çubuğu takıyoruz. Makinede kağıt ağ beslemesi sırasında, çubuk kağıt ağdaki statik elektriği ortadan kaldırmak için sürekli çalışır. İnce kağıdın statik elektrik üretmesi çok kolaydır, eğer onu ortadan kaldırmazsak, kağıt kolayca kıvrılır ve çapraz kesme bıçağı ağzında bloke olur. Ek olarak, kağıt yaprakların istiflenme kalitesi de statik elektrikten etkilenir.

Bu model kağıt tabakalama makinesinde kıvrılma önleyici cihaz var mı?


Depoda çok uzun süre kağıt rulo stoğu, kağıt ağının kıvrılması çok kolay, kesme ve istifleme kalitesini etkilemek. Sorunu çözmek için kesme ünitesi ile açma ünitesi arasına kıvrılma önleyici cihaz takabiliriz. Satış ekibimiz malzeme özelliğinize göre bu cihazı size tanıtacaktır.


插图 -11


Kağıt rulodan yaprak kesme makinesine nedir?


Aslında, makine adı, işlevlerini açıkça gösterir. Sanayi ürünleri imalatı için kağıt rulosunu çeşitli ebatlarda kağıt levhalara kesmek için kullanılır. Kağıt rulodan yaprak kesme makinesine ayrıca kağıt kaplama makinesi, kağıt kaplama makinesi vb. Farklı bölgelerde, insanlar bu makine için farklı isimlere sahiptir.


插图 -13
插图 -14


Neden kağıt rulodan yaprak kesme makinesine/kağıt tabakalama makinesine ihtiyacımız var?


Kağıt işleme ve baskı, ambalaj ürünleri imalat endüstrisinde çok yaygın bir kağıt dönüştürme makinesidir. Kağıt fabrikasında kağıt, kağıt yapma makinesinde rulo şeklinde üretilir. Ama hayatımızda, ağırlıklı olarak A4/A3 kopra kağidi, sanat kağıdı, kitaplar, dergi, egzersiz kitapları, poster, takvim vb. Ek olarak, kozmetik ambalajlama için kağıt kutular ve paket gıda için kağıt torbalar gibi bazı kağıt ürünleri yapmadan önce kağıt rulosunu tabakalara dönüştürmeliyiz. Ve tabaka besleme baskı makinesinin pazar payı daha yüksek. Yerel pazarda yaprak besleme baskı makinesi bulmak daha kolaydır. Bu nedenle, baskı makinesine beslemek için kağıt rulosunu da kesmeliyiz.

Ne tür kağıt rulodan tabakaya kesme makineleri vardır ve farklılıkları nelerdir?


Yatay kesim için farklı bıçak tiplerine göre, kağıt rulodan yaprak kesme makinesi üç tipe ayrılmıştır. Resim-1'de makine, üst bıçak ağzı ve alt bıçak bıçağı olan kağıdı kesmek için giyotin tipi yatay bıçağı benimser. Alt bıçak bıçağı makineye sabitlenmiştir. Üst bıçak bıçağı düz doğrusal kılavuzda yukarı ve aşağı hareket eder.
Yaprak kesme makinesine başka bir tip kağıt tabakalama makinesi / kağıt rulosu, kağıt tabakalarını kesmek için döner bıçak bıçağını kullanır. Ancak bu tip makinede ayrıca iki tür yatay kesme bıçağı vardır, sadece üst bıçak bıçağı döner ve her iki bıçak birlikte döner.


Ürünleriniz için kağıt rulodan tabakaya kesme makinesi nasıl seçilir?


Yaprak kesme makinesine bir kağıt rulosu seçmeden önce, günde veya ayda kaç ton kağıt rulosu kesmeniz gerektiğini, üç sorunu bilmelisiniz? Kağıt rulolarınızın kağıt gsm aralığı nedir? Gelecekte kesmeniz gereken kağıt boyutları nelerdir? Kağıt yoğunluğu 50gsm'den azsa, giyotin tipi bıçaklı kağıt rulosunu yaprak kesme makinesine seçmek daha iyi oldu. Bazı özel tip kağıt ruloları da döner tip bıçaklı kağıt rulosunda çift taraflı silikon gibi yaprak kesme makinesinde kesilmemelidir. çok kaygan ve kötü sertlik olan kaplanmış kağıt rulosu. Giyotin tipi bıçak makinesi hızı, döner tip bıçak makinesinden daha düşüktür, ancak daha yüksek kesme hassasiyetine, düşük gürültülü, çapaksız ve tozsuz kesme kenarına sahiptir. Kesilmiş kalın kağıt tabakalara ihtiyacınız varsa ve çok yüksek üretim kapasitesine ihtiyacınız varsa, döner tip kağıt kesme makinesi daha iyi bir seçimdir.

Model adı

 ÖTV serisi

Anne Rulo Genişliği (Max)

800-1400mm

Anne Rulo Çapı (Max)

1400mm

Anne Rulo Ağırlık Kapasitesi

1400kg

Kağıt Çekirdek Boyutu

3 inç (mevcut özelleştirmek)

Kesme Uzunluğu

350-1000mm

Kalınlık Aralığı

35-400gsm

Kesim Kesim

± 0.2

kesme Hızı

dakikada 150 kesim

Palet istifleme yüksekliği

1000mm

Birinci Durum: Etiket kağıdı sayfaları
Kendi kendine yapışkan yapışkanlı kağıt ruloları yapmak için kendi sıcak eriyik kaplama makinesine sahip bir İran müşterimiz var. Kağıt rulolarını basit bir makine ile tabakalar halinde kestiler. SCT model sac kesme makinemizi satın almadan önce kağıt sayfalarını manuel olarak istiflemeli ve çıkarmalıdır. Müşteriyi özelleştirmek için büyük boyutlu kağıt sayfalarını kesebilir ve şimdi kağıt sayfalarını palete kolayca istifleyebilirler. Sadece üretkenliği artırmakla kalmaz, aynı zamanda işçilik maliyetinden de tasarruf edebilir.  

İkinci Durum: Kağıt bardak fanı
Katlama kalıp kesme makinesini besleyen kağıt levha kullanan birçok kağıt bardak üreticisi vardır. Bu nedenle, renk işareti izleme sensörlü yüksek verimli kağıt rulodan yaprak kesme makinesine sahip olmalıdırlar. Bu kağıt ruloları esnek baskı makinesinde bastıktan sonra, bu rulolar, kalıp kesme işleminden önce levhaları kesmek için levha kesme makinesine teslim edilecektir. Yaprak besleyici tipi ofset baskı makinesi kullanıyorsanız, aynı zamanda ofset baskı makinesinin hassas gereksinimlerine ulaşabilen yüksek kesme hassasiyetiyle boş kağıt rulosunu sayfalara kesmenize de yardımcı olabilir.

Üçüncü Durum: Plastik film
SCT serisi makine sadece kağıt rulosunu tabakalara kesmekle kalmaz, aynı zamanda pp, pvc, pet kalın plastik rulo malzeme gibi plastik filmi kesmek için de çalışır. Dosya kapakları ve defter kapakları için levhalara kesilmiş pp rulo malzemesi, tıbbi için röntgen filmi yapmak veya yüz kapağı için evcil hayvan levhaları, dokunmatik ekran koruyucuları yapmak gibi birçok levha ürün imalatında kullanılmıştır.

maç 1-1
maç 1-2
maç 1-3
maç 2-1
maç 2-2
maç 2-3
maç 3-1
maç 3-2

Birinci Durum
Müşteri fabrikamızda BINBAO SCT serisi kağıt rulodan yaprak kesme makinesine
Dünyanın en büyük konteyner etiket üreticilerinden biri olan endonezya'da bulunan müşteri fabrikası. Firmamızdan üç takım ekipman, etiket çıkartma dilme makinesi, kağıt levha kesme makinesi ve etiket kalıp kesme makinesi satın aldılar.案例 1-1
案例 1-2
案例 1-3
案例 1-4


Durum İki
BINBAO SCL serisi kağıt rulodan yaprak kesme makinesine müşteri fabrikamızda
Seri makine, ince ve kaygan kağıt rulo malzemesini özelleştirme boyutuna kesme konusunda mükemmel performansa sahiptir. Büyük bir gıda ambalajı ve tek kullanımlık ürün üreticisi olarak müşteri, bu model makineyi bir kerede iki set satın alır. Çoğunlukla belirli hamburger/sandviç ambalaj kağıtlarını kesmek için kullanılır. Kararlı çalışma hızı dakikada 120 kesime ulaşabilir.案例 2-1
案例 2-2
案例 2-3
案例 2-4


Üçüncü Durum
BINBAO SCL serisi makine, müşteri fabrikamızda alüminyum folyo levhaları kesmek için kullanılır
Biz esas olarak kağıt rulo malzeme kesme makinesine odaklanıyoruz, ancak makinemiz bazı özel durumlarda bazı plastik ve folyo malzemeleri de kesebilir. Baskı ve paketleme endüstrisinde, plastik levhaların kitap kapağı yapmak gibi büyük pazar talebi vardır, tıbbi film, süsleme ürünleri vb. Folyo, taze tutma gereksinimleri yüksek olan bazı yiyecekleri sarmak için kullanılabilir.案例 3-1
案例 3-2
案例 3-3
案例 3-4


Dördüncü Durum
Sri Lanka müşteri fabrikamızda fotokopi kağıdı topları yapmak için A4 boyutundaki kağıt yapraklarını kesmek üzere tasarlanmış BINBAO SC-A4 serisi makine
Bu seri makine, kopya kağıdı topları üreten tam otomatik bir üretim hattı olmak üzere otomatik A4 top sarma makinesiyle bağlantı kurabilir. İşe yeni başlayanlar veya küçük ölçekli üreticiler için en iyi seçim olan orta seviye kapasiteli bir makinedir. 案例 4-1
案例 4-2


案例 4-3
案例 4-4

1. Kağıt kesme makinesi bıçağı hangi malzemeyi kullanır?
Cevap: Almanya'yı çapraz kesme bıçağı malzememiz olarak tungsten çeliği ithal ediyoruz. Yeterince sert ve keskin. Normal kalınlıktaki malzemeyi keserseniz yılda bir kez bilemeye ihtiyacınız var.
2. Makineye dilme bıçağı ünitesi ekleyebilir misiniz?
Cevap: SCT model makine, bir seferde bir sayfa veya iki sayfa kesmeye uygundur. Dilme bıçakları ünitesi, iki yaprağı kesmek ve kağıt kenarını kesmek için kullanılacaktır. Bir seferde daha fazla yaprak kesmek istiyorsanız, başka model makinelerimiz de mevcuttur.
3. Kağıdımda çok güçlü bir statik var. Sorunu nasıl çözersiniz?
Cevap: Makinemiz, malzeme statik seviyenize göre birden fazla set statik eliminatör ekipmanı kurmuştur.
4.Ben kalıp etiketi imalatıyım. Kesme hassasiyeti konusunda çok yüksek gereksinimlerimiz var. Makinenizin minimum kesme hatası nedir?
Cevap: Normal standart model makinemiz ±0.2mm hassasiyete ulaşabilir. Ancak kalıp içi etiket ve sigara kutusu için daha yüksek hassasiyette baskılı plastik film levha kesme makinesi de yapabiliriz.

Bize ulaşın

Sıcak kategoriler