Tüm Kategoriler

E-mail:[email protected]

EN

Hakkımızda

Buradasınız : Ana Sayfa>Hakkımızda

ŞİRKET PROFİLİ


Wenzhou Binbao Machinery Co.Ltd, baskı ve paketleme ürünleri endüstrisi için kağıt ve film jumbo rulodan dar rulolara dilme sarma makinesi ve rulodan levhaya kesme makinesi üretiminde liderdir. Makineleri ve makineleri yöneten kontrol sistemlerini geliştiriyor ve inşa ediyoruz. Sektöre üst düzey kaliteli makineler sunmak misyonumuzdur.
Tarih ve Kurucu
Şirketin üç kurucusunun hepsi makine konusunda tutkulu ve 10 yılı aşkın bir süredir paketleme ve baskı makineleri endüstrisinde çalışıyorlar. Makineyi sürekli güncellemekten ve geliştirmekten zevk alırlar ve bundan zevk ve tatmin alırlar. Tüm dünyadaki kullanıcılar tarafından oybirliğiyle onaylanan, şirkete her zaman yeni modeller geliştirmeye ve makinelerin performansını iyileştirmeye liderlik etmelerinin nedeni sevgileridir. 10 yılı aşkın bir geliştirme sürecinin ardından, şirketin üretim kapasitesi, yıllık 400 milyon dolardan fazla satışla 10 birim/yıl'a ulaştı.

12344567
Kurucular Makineyi TartışırkenKuruculardan Biri Test Makinesi
WeChat Image_2023062812575251016
Ajans Mühendisi ile Kuruculardan BiriKuruculardan Biri Sergide


Satış ve satış sonrası hizmet


   Satış yöneticilerimiz müşterilerimize ücretsiz teknik danışmanlık hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin üretim ihtiyaçlarını profesyonel bir bakış açısıyla anlayacak ve onlara güvenilir çözümler sunacağız. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu makineleri gerçek ihtiyaçlarına göre üreteceğiz.
Müşterilerimize ömür boyu hizmet veriyoruz. Ondan fazla kişiden oluşan bir satış sonrası servis ekibimiz var, hızlı cevap ve hızlı çözüm ile dünya çapında 7 * 24 saat müşterilere satış sonrası hizmet sunuyoruz. Güçlü dil iletişim becerilerine sahip deneyimli satış sonrası mühendislerimiz, yurtdışında yerinde kurulum, hata ayıklama ve eğitim hizmetleri sunabilmektedir.

224221
Müşteri Mühendisi EğitimiMüşteri Ofisinde Kurucu Ortak
WeChat Image_20230628131852WeChat Image_20230628125754
Mühendis Müşteri Sitesinde Hizmet Veriyor
Müşteri Ofisini Ziyaret


Kalite ve Sertifikasyon


Her zaman ürünlerimizin kalitesinin bir şirketin hayatı olduğuna inanıyoruz. Profesyonel tasarımcılardan oluşan bir ekip, mekanik yapıyı sürekli olarak optimize ediyor. Makinelerimizin kalitesini sağlamak için firmamız gelişmiş üretim yönetimi yöntemlerini ve mekanik işleme ekipmanlarını benimser. 4 yüksek hassasiyetli işleme merkezimiz ve birkaç kalite kontrol aracımız var. Bu ekipman, mekanik parçalarımızın hassasiyetini ve dayanıklılığını önemli ölçüde iyileştirmemize yardımcı oluyor. Sonuç olarak, yüksek kaliteli makinelerimiz SGS tarafından CE sertifikası ile belgelendirilmiştir.

2230229
İşleme Merkezleri
İşleme Merkezleri
WeChat Image_20220509132104WeChat Image_20220509132108


335331
CE BelgelendirmeCE Makinası

Binbao Machinery zengin deneyimini, dilme makinelerinin ve sac kesme makinelerinin performansını sürekli iyileştirmek, tüm dünyadaki son kullanıcılara yüksek kaliteli makineler ve satış sonrası hizmetler sağlamak için kullanacak.

İletişim

Sıcak kategoriler